KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

5 rokov K.R.T. v Brezne

Rok 2014 je pre K.R.T. jubilejný i čo sa týka prevádzky v Brezne. Je to presne 5 rokov, čo sa firma Dlaker rozhodla vstúpiť na trh v Brezne pod novou značkou K.R.T.


Ako si spomína Pavel Nosko, konateľ K.R.T., na začiatky a ako hodnotí dnešný posun?


"Ani sme sa nenazdali a  K.R.T.Pekné kúpeľne v Brezne má 5 rokov za sebou. Vstúpili sme na trh pod touto značkou v roku 2009, keď nebola najlepšia klíma vďaka kríze. Za týchto 5 rokov sme prebudovali našu vzorkovňu a pomaly si ľudia zvykajú na náš nový názov. Aj keď ešte stále počuť, že idem do Dlakeru.


V marketingu sme urobili obrovský skok vpred, čo sa prejavilo na návštevnosti našej predajne. Posledné čo sme vylepšili tohto roku je prebudovanie vzorkovne na 25 nových kúpelní. Vizualizácie sú dnes na profesionálnej úrovni. A keďže naši predajcovia sa priebežne zúčastňujú na produktových školeniach, tak odbornosť neustále rastie. Zaznamenali sme záujem o spoluprácu aj zo strany stavebných firiem a živnostníkov, ktorým okrem vizualizácie, kladačského plánu, návrhu riešení, výberu materiálov za účasti investora a cenovej ponuky, vieme tovar odviezť na stavbu a samozrejme garantujeme záručný a pozáručný servis.


Vo veľkoobchode sme popri vodovodných batériách Oras začali dovážať obkladové lišty  Talianskej firmy Progress profiles. Spolupracujeme s nimi dnes už vyše roka a výsledky naznačujú, že naše rozhodnutie o spolupráci s jednou z najsilnejších firiem s týmto sortimentom, bolo správne. Novinkou je tiež, že firma Oras kúpila Nemeckého výrobcu batérií Hansa, čo pre nás znamená širšiu ponuku batérií pre malo a aj veľkoobchod.


Naše 5 narodeniny spolu s personálom oslávime firemným dňom v príjemnom prostredí malebnej dedinky Braväcovo.


Veríme, že tým,že sme vybudovali v Brezne K.R.T.pekné kúpelne sme zvýšili kvalitu predaja tohto sortimentu v srdci Horehronia.


Samozrejme, že pri našom úspechu nezabúdame na sponzoring a pomoc tým, ktorí to potrebujú. A tak sme napríklad sponzorom škôlky v Braväcove či podporujeme futbalová klub Partizán Čierny Balog, aj futbalový klub Sokol Braväcovo."


Čo všetko pre Vás vieme zabezpečiť pri prerábke kúpeľne? Čítajte tu.

Fotky z prerábky kúpeľňového štúdia v Brezne

 

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD