KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Certifikáty a vzdelávanie

K.R.T. Pekné kúpeľne je obchodná firma.

 

Obchod je predovšetkým o produktoch, umení komunikavať a o vzťahoch. A kedže nás pracuje vo firme viac ako tridsať je to aj o vedení a riadení ľudí.

 

Obchod začína u produktov ,preto naša firma pravidelne organizuje produktové školenia pre naších  pracovníkov a klientov. Školenia organizujeme s podporou  kľučových dodávateľov.

 

Bez praktického využívania obchodných pravidiel ,zručností  priamo pri predaji by bola produktová odbornosť  úplne zbytočná. Samozrejme si vzájomne odovzdávame  obchodné skúsenosti  ale pohľad nezávislého školiteľa ,tretej osoby nám umožnuje pozerať na obchod inak a čo môže byť zaujímavejšie ako si odskúšať teoriu ihneď na druhý deň v praxi.

 

Udržať si nadhľad,stanovovať cieľe, motivovať, komunikovať, tieto všetky oblasti a mnoho iných rozvýjame na školeniach určených pre team vedenia firmy.

 

Kedže  technologie výroby,nároky  na kvalitu bývania ,zákazníci a trh samotný  sa neustále vyvýjajú my zabezpečujeme vývoj prostredníctvom školení pracovnikom a klientom,preto kľučové  v oblasti vzdelávania je slovíčko PRAVIDELNOSŤ.

 

Vzdelávanie vo firme K.R.T. Pekné kúpeľne zvyšuje profesionalitu  pracovníkov a tým aj spokojnosť našich zákazníkov.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD