KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Prezentácia kanadských krbových kachlí


V K.R.T. nájdete riešenia nie len pre Vašu kúpeľňu ale i pre Vaše kúrenie. Okrem sortimentu kotlov a zásobníkov, ktoré ponúkame pre Vás sledujeme i novinky a trendy vo vykurovaní domov a objektov. Naše oddelenie VKP preto pre Vás pripravilo prezentáciu kanadských krbových kachlí v dňoch 20.-22.3.2013. 

 

Srdečne Vás pozývame.


 

 

Prečo práve kanadské krbové kachle alebo krbové vložky na drevo?

 


Účinnosť bežných krbových kachieľ a krbových vložiek sa pohybuje okolo 40–60 %. Vo vyspelých krajinách sa už niekoľko rokov nesmú predávať kachle, ktoré majú účinnosť nižšiu ako 70 % a ktoré nemajú ďalšie certifikáty, ktoré hovoria o kvalite spaľovania a vyprodukovaných emisiách.


Technológia sekundárneho spaľovania, ktorá je jedinečná systémom, kde externý vzduch napojený priamo do ohniska  je predohrievaný na teplotu viac ako 800 °C, následne vháňaný do spaľovacej komory a kde je po zmiešaní s vyprodukovaným dymom znovu schopný účinnejšie prehorieť. Táto technológia patrí k tým najekologickejším vôbec. Tento jav spaľovania sa nazýva pyrolýza. Pri vysokých teplotách sa totiž spaľuje väčšina nečistôt obsiahnutých v dyme a emisie dosahujú LEN 5 % povolenej normy. Vďaka tejto technológii je potom spotreba dreva oproti bežným kachliam nižšia o 30 až 50 % a pri vysokých teplotách vzniká i minimum zbytkového popola.

 

Ekológia


Drevo je CO2  neutrálne. Počas rastu strom nasáva do seba CO2 z atmosféry. Pokiaľ strom odumrie a zostáva ako kompost v lese, CO2 sa uvoľní do atmosféry znova ako CO2. Tak isto aj spaľovanie dreva vyprodukuje len toľko CO2, koľko počas života do seba absorbovalo. To ho robí CO2  neutrálnym. Drevo je obnoviteľný zdroj energie. Spaľovanie dreva nám pomáha redukovať škodliviny, ktoré vznikajú pri spaľovaní iných zdrojov ako plyn alebo uhlie.  Kto by chcel  však stále chodiť prikladať ? Doba kúrenia u jednotlivých modelov je odvodená od ich výkonov: 11kW – 6 hod., 16KW – 9 hod., 22 kW -12 hod. a úplná novinka 26 kW teleso s katalytickým horením s dobou kúrenia až 24 hodín.


 

Výhodná pre zákazníkov je u všetkých typov rovnováha medzi vzhľadom, kvalitou, výkonom a cenou.


U kachieľ a krbových vložiek Pacifc Energy a Regency je naviac možnými kombináciami získať až stovku rôznych výkonnostných (11, 16 a 22 KW)  a vzhľadových modelov, takže uspokoja aj najnáročnejšie priania zákazníka s ohľadom na potrebu vykurovaného priestoru i estetické začlenenie kachieľ alebo krbovej vložky do prostredia bytu či domu. Drevo je cenovo prístupné. Znížte vaše účty a užívajte si príjemné teplo vášho domova. Či už drevo kúpite, alebo ho vlastníte, pocítite úsporu už počas prvého roku kúrenia.

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD