KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Krst Kúpeľňového Expresu 2014

 

Krti sa v pondelkové ráno spoločne zišli aby si pripili na úspechy nového Kúpeľňového Expresu.Príprava tohtoročného Kúpeľňového Expresu dala opäť zabrať. Oproti minulému ročníku sa totiž tento Expres pýši s mnohými stranami navyše. Naviac má vynovený dizajn a malú zlatú poradkyňu - rybku.

 

Prečo je rybka novou tvárou Kúpeľňového Expresu? Zlatá rybka predsa splní každému kto juuloví 3 želania. V tomto prípade želania na získanie Vašej novej kúpeľne. Veď pozrite si rozprávku O Zlatej Rybke. Rybka Vám navyše poradí i výhody, na ktoré by ste mali myslieť pri výbere produktov.

 

Nie len Rybka dala zabrať pri tohtoročnom vydaní. V priebehu výroby sa vystriedali i produktoví manažeri. A tak dámy, ktoré pomáhali koncept zostaviť a rozhodli sa však zmeniť svoje pracovné smerovanie, vymenili páni. Naskočili tak do rozbehnutého vlaku (alebo na rozbehnutú motorku? :-) a museli sa veľmi rýchlo zorientovať.

 

Tento Expres teda ďakuje až štyrom produktovým manažérom a celému tímu, ktorý na ňom dlhé týždne pracoval, aby mal dnešnú podobu. A tak sme ho i patrične privítali a pokrstili. Prajeme mu veľa úspechov.Pozrite si náš nový Kúpeľňový Expres.


FOTOGALÉRIA TUVideo K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD