KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Krt a sokol

Občianske združenie ŠK SokoLH v spolupráci s Komunitnou nadáciou Liptov zoganizovali 1. ročník SokoLH športového dňa. O.z. ŠK SokoLH je miestny športový klub, ktorý vznikol v roku 1995. Od roku 2010 sú jeho aktivity sústredené v priestoroch obnovenej Sokolovne v Liptovskom Hrádku. Hlavným cieľom ŠK SokoLH je poskytnúť priestor pre plnohodnotné trávenie voľného času pre dospelých ale aj pre deti. Klub pracuje na báze dobrovoľníkov a aj preto sa spojil s Komunitnou nadáciou Liptov a spoločne pre miestne firmy a organizácie pripravili deň plný aktívneho športu. My sme sa veľmi radi zúčastnili a podporili Sokolov Smejúci sa 

 

Počasie sa vydarilo na výbornú a aj v čase dovoleniek, záhradok a iných aktivít sa nám podarilo poskladať päťčlenný tím, ktorý reprezentoval K.R.T. pekné kúpeľne (bohužiaľ, náš dvorný grafik Peťo nemohol nastúpiť zo zdravotných dôvodov). V rybkových tričkách sme mali zastúpenie v športoch:

 

Plážový volejbal: Maťo Mišota a matúš Jurčo

Badminton: Juraj Vavro a Jakub Kurpas

 

Chalanom volejbalistom gratulujeme k tretiemu miestu. Jurajovi a Kubovi ďakujeme za ich snahu a neustále sa zlepšujúce výkony.

Viac fotiek, ktoré dokumentujú strhujúce športové výkony nájdete na našom facebooku. TU

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD