KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Kúpeľňa v dome

Potrebujete nájsť riešenie pre príjemnú útulnú a funkčnú kúpeľňu vo Vašom dome? Či navrhnúť kúpeľňu do veľkého priestoru? Alebo naopak zápasíte s problémom podkrovnej kúpeľne? Príďte si k nám po radu skúsených odborníkov a dizajnérov.


Žijeme v uponáhľanom svete a kúpeľňa sa v našich, väčšinou obmedzených, časových podmienkach stáva len strohou zástavkou za povinnosťami každodenného života. V tomto hektickom svete by mala byť kúpeľňa miestom očisty a relaxácie tela a mysle.


Je na Vás akú chcete kúpeľňu. Túžite po modernej štýlovej kúpeľni, ktorá Vás bude prezentovať? Ponúkame Vám riešenie. Obklady a dlažby v aktuálnych trendových farbách a moderná sanita čistých línii od svetových výrobcov.


Alebo túžite po klasickej kúpeľni v pastelových a krémových farbách doplnených ladnou keramikou s čistými líniami, ktorá bude mať vždy čaro útulného domova? Aj pre Vás máme riešenie.


Pre milovníkov rustikálneho štýlu ponúkame keramiku výrazných pompéznych línii v jednote s rustikálnymi obkladmi a dlažbami.


Povýšili ste sprchovanie a kúpanie na niečo viac? Chcete si užívať každú chvíľku strávenú v kúpeľni a nechať sa rozmaznávať luxusom? Sme tu pre Vás.

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD