KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  • Kúpeľňové štúdio Brezno
 

5 rokov K.R.T. v Brezne
Je to už 5 rokov od otvorenia predajne kúpeľní v Brezne pod novou značkou K.R.T.

Futbal na Horehroní
K.R.T. pomáha i v športe.

Kúpeľňové štúdio Brezno

 

K.R.T. pekné kúpeľne je  firma s 15-ročnou tradíciou, špecializujúca sa na predaj sortimentu pre kompletné vybavenie kúpeľní - keramických obkladov a dlažieb, sanitárnej keramiky, vodovodných armatúr, sprchovacích kútov, vaní a ostatného doplnkového sortimentu renomovaných európskych značiek. Sme veľkoobchodný predajcovia renomovanej značky vodovodných batérií ORAS.

 
K.R.T. Brezno, s.r.o.

Nám. M.R.Štefánika 12,
977 01 Brezno, Slovenská republika
IČO: 36 777 617
IČ DPH SK 2022389138

 


 

Otváracie hodiny

pondelok - piatok
od 8.00 do 17.00 hod.

sobota
od 8.00 do 12.00 hod.

 


 

Tel: +421 48 611 56 70
Fax: +421 48 611 15 12

 

Mob: +421 0905 691 181
E-mail: brezno@krt.sk
Web: www.krt.sk


V našom kúpeľňovom štúdiu v Brezne  Vám radi pomôžu zorientovať sa v rozsiahlej ponuke naši odborní poradcovia. Predstavia Vám novinky a nové trendy v kúpeľniach a obkladoch, kvalitné a certifikované produkty, ochotne vám pomôžu nájsť najvhodnejšie riešenia vašich investičných zámerov na prerábku bytu a kúpeľne v Brezne a okolí. Rast a rozvoj firmy je spojený s neustálou prioritou, a tou je zákazník. Našim cieľom je zákazníkovi ponúknuť nielen kvalitné produkty, ale aj profesionálne služby a servis. Príďte sa k nám presvedčiť.

 

Riadime sa heslom: Všetko pre zákazníka a Ak ste spokojní, povedzte to iným, ak ste nespokojní, povedzte to nám!

 

Dlhoročnou praxou v odbore, a znalosťou informácií, ktoré sme načerpali na odborných školeniach a seminároch ,sa radi podelíme aj o praktické rady a skúsenosti z predaja.


Našim hlavným pracovným nástrojom pri tvorbe kúpeľní sú grafické 3D vizualizácie a návrhy budúceho priestoru kúpeľne. Zaručia Vám najsprávnejšie technické aj dizajnové riešenia, kde Vaše sny o kúpeľni dostanú realistické tvary a farby. Pri zakúpení navrhovaného obkladu v grafickom návrhu  Vám vrátime 100% z poplatku za spracovanie vizualizácie. Tento návrh ďalej slúži ako kladačský plán.


Doprava Vášho tovaru k Vám je samozrejmosťou.

 

Ak ste si nie istý Vašim výpočtom, vieme Vám  zamerať Vaše priestory  priamo u Vás doma. Bude to služba od nás pre Vás.

 

Predajom nekončíme, ponúkame záručný a pozáručný servis  na tovar zakúpený v našej predajni.

 

Vždy ste v našom kúpeľňovom štúdiu v Brezne vítaní a naši pracovníci sú pripravení reagovať na Vaše požiadavky, predstavy a túžby. Chceme, aby zákazníci odchádzali od nás spokojní, a aby sa k nám vracali. Sme si vedomí, že bez vás, spokojných zákazníkov, to jednoducho nejde, a preto vám chceme venovať maximum pozornosti a starostlivosti. Tešíme sa na vašu návštevu.


Dlaker je K.R.T. a K.R.T. je Dlaker


Pavel Nosko, dlhoročný obchodný riaditeľ predajne Dlaker, spolu s Ing. Ľudevítom Kurpasom, majiteľom firmy K.R.T. v Liptovskom Mikuláši, založili firmu K.R.T. Brezno, s.r.o. a po dohode s majiteľom firmy Barbot Slovakia, s.r.o. predajňu Dlaker odkúpili. Predajňa Dlaker mala v Brezne dlhoročnú tradíciu, počas 12 rokov prevádzky bola zameraná na predaj obkladov, dlažieb, sanity a ostatného doplnkového sortimentu. Zameranie firmy sa ani po zmene názvu na K.R.T. pekné kúpeľne nezmenilo.

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD