KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Male Divy 2013

Ak ste niekedy nejake miesto považovali za raj, tak Maldivy je potom nebeský raj. Práve na toto miesto bolo cieľom pre nás a našich klientov.Po 10,5 hodinovom lete, počas ktorého sme prelietali aj silnou búrkou a nevyhli sme sa silným turbulenciam sa naša skupina 180 klientov ale najmä priateľov a známych z celých Čiech a Slovenska ocitla ta letisku v Male.Už pri lete hydroplánom  nad šírym oceánom, kedy sa z azúrovej vody vynárajú malebné ostrovy viete, že realitu tejto krásy nenahradí  žiadna fotografia.Pri pristání na našom ostrove Meedhupparu nás čakali tradičné Maldivské bubny a najmilší hotelový personál.


 

Prvý večer na ostrove sme si užili tradičnú Maldivskú hudbu (poniektorí z nás sa dali už prvý večer strhnúť k tancu) , a ostatné večery nám spestrili Bára Basiková a Števo Skrúcanéhý.


 

Absolvovali sme výlet loďou do tradičnej Maldivskej dediny, kde sme videli miestnu školu, nemocnicu ale aj možneho budúceho obchodného partnera -miestne kupeľňové štúdio.


 

Gala večer TOP Maldivy 2013 sa točil najmä okolo Mira Žbirku a to doslovne, pretože okrem kazdovečerných tanečníkov tancovala naozaj celá posádka Boingu, ktorým sme leteli.


 

 

Po tomto večeri sme si vychutnávali posledný deň do detailov a zaroveň sa už tešili na buducoročnú destináciu Zanzibar 2014, kde sa ako dúfame stretne rovnako skvelá partia ľudí a spoločne si vychutnáme ďalšiu neuveriteľnú destináciu.

Kompletná fotogaléria

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD