KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Mikuláš v K.R.T.e


Tento rok k nám zavítal Mikuláš presne v deň svojich menín, 6.12.2012. Keďže mal veľa práce – musel ponavštevovať školy, škôlky – prišiel neskôr. Do jeho príchodu sa o zábavu postarali dvaja nezbední čertíci a anjelik. Vymýšľali rôzne hry, ktoré sa, súdiac podľa veselého smiechu, deťom páčili. Po hrách nasledovalo vyhlásenie víťaza o tohtoročnú vianočnú firemnú pohľadnicu. Výhercom sa stala vnučka našej pani upratovačky – Katka Devošová. Jej kresba tak poputuje k všetkým našim obchodným partnerom.

 

Tesne pred príchodom Mikuláša sme dostali nečakaný darček v podobe fenky Arcy a jej majiteľky Moniky Olšovskej. Ich prevedenie Troch orieškov pre Popolušku bolo krásne a všetci – deti aj dospelí – s tichým úžasom sledovali hlavne výkon psej „herečky“. Po skončení sme sa mohli s Arcy odfotiť a po chvíľkovom oddychu nám predviedla hry, do ktorých sa zapojili aj naše deti. Bolo fascinujúce sledovať, čo všetko je možné šikovného psíka naučiť.

 

Darčeky potešili všetkých, lebo obdarované boli nielen deti, ale aj dospelí. Už teraz sa tešíme na najbližšieho Mikuláša – aké prekvapenie nám pripraví.
Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD