KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

Súťaž rybka - kvapka

 

Prvý mesiac nového roku sa tradične nesie v znamení zmien a noviniek. Vrámci podpory i našich mladých budúcich kreativcov a umelcov zorganizovali K.R.T. Pekné Kúpeľne a Komunitná nadácia Liptov novoročnú súťaž pre umelecké školy na Liptove. Téma bola stvárnenie Rybky alebo Kvapky ako symbol kúpeľne.


 

Diel prišlo nespočetne veľa. Dokonca viac, ako sme pôvodne očakávali. A tak výber víťaza nebol vôbec jednoduchý. Veď detské nápady a myšlienky nemajú konca kraja :-).Do súťaže sa zapojili 3 školy z Liptova: ZUŠ Jánoš Ružomberok, ZUŠ Ľudovíta Fullu Ružomberok a ZUŠ Liptovský Hrádok. Všetkým zúčastneným ďakujeme za krásne diela.

 

Dňa 6.2.2014 zasadla ale v K.R.T. komisia, za spoločnosť K.R.T. v zložení: pán majiteľ, produktová manažérka, odborná predajkyňa, marketingová manažérka a externý odborník v oblasti grafiky z Artlandie. Diela detí boli plné nápadov, tvorivosti a nie len to. Bolo z ních cítiť radosť a úsmev. A také bolo i toto popoludnie. Radostné a veselé a dúfame, že sa z výhry budú tešiť i víťazi. Áno, pôvodne mal byť len jeden, ale nakoniec sú dvaja z tej istej školy ZUŠ Ľudovíta Fullu v Ružomberku. Víťazné diela patria 16 ročnému Matejovi Haríňovi a 11 ročnej Paulíne Šebekovej.

 

Víťazom blahoželáme a budeme sa tešiť na ďalšie spoločné projekty s mladými šikovnými umelcami. Pár z diel, čo zaujali porotu budú vystavené v kúpeľňovom štúdiu K.R.T. v Liptovskom Mikuláši.

 

Kompletná fotogaléria



Víťazné diela:


 

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD