KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
  •  
     
 

V Tatralandii je v plnom prúde prestavba TROPICAL PARADISE, kúsku tropického raja pod Tatrami. Vzhľadom k tomu, že naša spoločnosť sa veľkou mierou podieľa na dodávkach obkladov a dlažieb v tomto jedinečnom komplexe, chceme sa s Vami o túto novinku podeliť.


Verejne prístupné  priestory  budú položené z dlažieb, ktoré predstavujú perfektnú náhradu za prírodný kameň a drevo, čím sme splnili predstavu architekta o vzhľade priestoru a zároveň sme dodržali prísne hygienické normy.  Na komunikačných zónach použité  „drevo“ svojou kresbou dokonale imituje prírodný materiál. 


 

Materiál, ktorý naša spoločnosť v konkurenčnom boji presadila v bazénoch, predstavuje najvyšší štandard talianskych výrobcov obkladov a dlažieb. Dôkazom toho je realizácia mnohých významných stavieb po celom svete , medzi inými aj olympijských bazénov v Londýne,  z tých istých materiálov ako v Tatralandii.

 

Veríme, že výber materiálu sa odzrkadlí na spokojnosti  investora ako aj  na spokojnosti návštevníkov Tatralandie.Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD