KÚPEĽNE . DESIGN . PRODUKTY . REFERENCIE . PREDAJNE . KONTAKTY
 

Zdravšie teplo s radiátormi Zehnder Charleston


 Radiátory Zehnder Charleston ponúkajú zdravšie teplo, oázu tepelnej pohody a nadčasový dizajn pre klasický a moderný štýl. Poskytujú výnimočnú variabilitu a ideálne riešenie pre nízkoteplotné vykurovacie sústavy. Majú dlhú životnosť a mnoho ďalších výhod pre vykurovanie. Kombinácia najmodernejšej technológie s vysokým podielom sálavého tepla a dlhoročných skúseností spolu s presnou výrobou. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcim článkom a obrázkami.

 


Zdravšie teplo

Pri vykurovaní bežným radiátorom vzniká problém s vírením prachu, jeho usadzovaniu na  neprístupných miestach radiátora s následnou tvorbou baktérií. ►Dôsledkom toho môže byť zvýšený výskyt alergií, chorôb a ťažkostí s dýchacími cestami.

 Radiátory Zehnder Charleston s článkovou konštrukciou a hladkým povrchom je možné ľahko čistiť. Vďaka tomu dochádza k zníženiu vírenia  prachu a zamedzenie tvorby baktérií.  Sme menej chorí a vytvárame priaznivejšie prostredie pre nás, naše deti a alergikov. 

 

 

Oáza tepelnej pohody


Panelový radiátor vykuruje hlavne konvekciou s trvalým prúdením vzduchu. Čo ešte viac zosilňuje prievan pri vetraní oknom s rýchlou výmenou vrstvy studeného a horúceho vzduchu. ►Cirkulujúci vzduch spôsobuje vysušovanie sliznice a výrazne znižuje tepelný komfort.


Radiátory Zehnder Charleston produkujú vyšší, až 35% podiel sálavého tepla, ktoré pôsobí rovnako príjemne ako slnečné lúče. Ohrievajú povrchy vr. ľudského tela - vyvolávajú príjemný pocit tepla. Vytvárajú maximálne prirodzenú a zdravú vnútornú klímu s rovnomernejším rozložením teploty v interiéri a menším vírením prachu.

 

 

 

 

Výnimočná variabilita


Pri stavbe a hlavne pri rekonštrukcii vzniká často problém s miestom pre radiátor s jeho výberom v požadovanom rozmere a súčasne s dostatočným výkonom. ► Musíme teda pristupovať k nechceným kompromisom.

Zehnder Charleston je vhodný pre každý interiér. Vyrába sa v širokej škále rozmerov (až do výšky 3 m), tepelných výkonov, s viacerými typmi pripojení a upevnenia  vo viac ako 50 farbách. Ponuka zahŕňa aj atypické prevedenie vr. radiátorov do kúpeľní či modelov Retrofit pre jednoduchú výmenu starých telies. Žiadny iný radiátor nie je tak variabilný.

 

Nadčasový dizajn pre klasický i moderný štýl


Každý  interiér má svoj osobitný štýl. Kto kladie dôraz na harmóniu, nemal by zabúdať tiež na radiátory. Realita je však väčšinou iná. Výberu radiátorov obvykle nevenujeme dostatočnú pozornosť. ►Dizajnové trendy a vkus sa menia v priebehu času a tak sa stáva, že s použitými radiátormi sme nespokojný, pretože sa nám nehodia do štýlu interiéru.

Zehnder Charleston - originál medzi článkovými trubkovými radiátormi, presviedča svojím nadčasovým vzhľadom a eleganciou. Je vhodný pre klasický a moderný štýl. Nepodlieha meniacim sa trendom a vytvára tak interiér s osobitým charakterom.

 

 

 

Ideálny pre nízkoteplotné sústavy


Nové trendy vo vykurovaní, akými sú použitie kondenzačných kotlov alebo tepelných čerpadiel, prinášajú zdroje tepla s nízkymi teplotami vykurovacieho média. ► Toto kladie veľké nároky na nadmernú a teda nežiadúcu veľkosť vykurovacieho telesa.

Radiátory Zehnder Charleston sú používané tiež pre nízkoteplotné vykurovacie sústavy a napomáhajú tak dosiahnuť požadovaných úspor pri spotrebe tepelnej energie. Najmä vďaka výnimočnej konštrukcii a rozmerovej variabilite ponúka možnosť optimalizovať veľkosť použitého telesa.

 

                       

Dlhá životnosť


 Pri bežných radiátoroch sa kladie dôraz predovšetkým na nízku cenu. Tá je  dosiahnutá      napríklad použitím jednej vrstvy laku, alebo zastaralou konštrukciou. ► Telesá s jednou vrstvou laku skôr korodujú a majú tak kratšiu životnosť. Rovnako článkové telesá je treba po určitej dobe znovu utesniť.

Zvolením radiátorov od švajčiarskeho výrobcu Zehnder získate prvotriedny výrobok s 2-vrstvovým lakovaním s dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou proti korózii a mechanickému poškodeniu. Životnosť je dosiahnutá najmä precíznym laserovým zváraním so 100% tesnosťou a lakovaním až po zvarení telesa a tlakovej skúške.

 Bezpečnosť


Tam kde sa pohybujú deti je väčšie riziko úrazu a je teda nutná ich ochrana. Vykurovacie telesá majú často ostré rohy a hrany. ► To zvyšuje nebezpečenstvo úrazu. Riešenie použitím krytov je však na úkor výkonu, vo väčšine prípadov aj vzhľadu a znemožňuje čistenie radiátora.

Radiátory Zehnder Charleston nemajú oproti klasickým radiátorom žiadne ostré hrany. Znižujú tým v školách, škôlkach a obytných priestoroch nebezpečenstvo poranenia a úrazu. Použitím týchto telies vytvárame nielen estetický, ale hlavne bezpečný domov pre naše deti.

 

 


Rýchle dodanie


Pri výbere dizajnových vykurovacích telies vzniká často obava, či budú  dodané včas a či nám ich dlhšie dodanie nespôsobí nepríjemné komplikácie na stavbe.

Aj napriek tomu že je ponuka radiátorov Zehnder Charleston  výnimočne široká, sú k dodaniu do 2-3 týždňov od objednania. A to vo všetkých, viac ako 50  farebných odtieňoch. Výnimkou sú iba atypické vyhotovenia do oblúku apod., ktorých ručná výroba vyžaduje dlhšie dodacie termíny.

 

Inšpirujte sa ďalšími obrázkami:

 

 

 

 

Od 1.9. 2017 do 31.3.2018 sa uskutočnia tieto akcie:

 

  • DESIGN CONTEST - súťaž pre architektov a dizajnérov o najlepšie vizualizácie alebo realizácie radiátormi Zehnder Charleston: viac tu

 

  • Dodatočná 10% zľava pri objednávke zákazky s min. 4 kusmi dizajnových radiátorov Zehnder Charleston. Táto zľava je určená pre firmu, ktorá radiátor navrhla a predala konečnému zákazníkovi / investorovi alebo pre konečného zákazníka, ktorý si radiátory sám vyberie a požiada od predajcu alebo inštalatéra.

 

  • Mr. Charleston - program školenia a výhod pre partnerov navrhujúcich a predávajúcich vykurovacia telesá Zehnder Charleston viac tu

 

Viac informácií na: http://www.zehnder.cz/vyrobky-a-systemy/designove-radiatory/zehnder-charleston alebo na: Zehnder Group Czech Republic s.r.o., M +420 731 414 443, info@zehnder.cz

Kontakt pro SR: M +421 (0) 901 733 722, M +421 (0) 948 150 818, info@zehnder.sk, www.zehnder.sk

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vyššie uvedené a ďalšie obrázky vo formáte pre tlač je možné stiahnuť z databázy obrázkov Zehnder:
https://zehndergroup.picturepark.com/WorldPort/public/fZai5k8h

Video K.R.T.
Luxusné kúpeľne
Akciový katalóg
Katalóg referencií
   
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Reklamácie
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
 · Outlet
Veľkoobchod
DESIGN
VEĽKOOBCHOD