Projekt Victory Port L. Mikuláš

Victory Port je rezidenčný bytový projekt v Liptovskom Mikuláši, v ktorom nájdete pokoj, bezpečie a priestor pre seba a svoju rodinu.

Čo je projekt Victory Port ponúka?

Zaparkujte v privátnom areáli na mieste, ktoré bude pre vás vždy voľné. Užijete si jedinečnosť bývania v množstve zelene s detským ihriskom dostupným len pre vlastníkov bytov, kde sa nemusíte báť nechať deti sa voľne hrať. Vnímate naplno krásu okolitých výhľadov na Západné a Nízke Tatry počas meniacich sa ročných období. Zastavíte sa pri pohľade na zapadajúce slnko nad Liptovskom Marou a farebnú oblohu ktoré decentne dopĺňa vrchol Choča v diaľke.

Po vstupe do apartmánu v jednom z desiatich päťposchodových nadčasovo dizajnových domov oceníte prirodzenú svetelnosť, teplo vyhrievaných podláh či čerstvosť rekuperovaného vzduchu. A to najlepšie z bývania v dome si užijete bývaním vo Victory Port. Protipólom k dvom prízemným bytom s predzáhradkou je penthouse na piatom poschodí s neobmedzenými výhľadmi, rozľahlou terasou a hrejivým kozubom pre dlhé zimné liptovské večery.

Vykročením z domu v projekte Victory Port nevykročíte do neznáma. Spoločne s apartmánom automaticky nadobúdate aj vlastnícky podiel na pozemku o rozlohe vyše 200 m2. Pretože veríme, že na lokalite nielen záleží, ale lokalitu tvoríme spolu s Vami. Ak si teda chcete vychutnať mestské bývanie v zelenom parku či dopriať svojim deťom detstvo s dostatkom voľného pohybu von, vo Victory Port sme mysleli práve na Vás.

Kvalitné obklady dlažby a sanita od KRT pekné kúpeľne

V rámci projektu Victory Port sa KRT pekné kúpeľne podieľa na dodávke sanitárnej keramiky. Tiež dodávame obklady a dlažby nie len do kúpeľní ale aj do verejných priestorov. Novým majiteľom bytov sa snažíme vyjsť čo najviac v ústrety. V našej vzorkovni si môžu vybrať z množstva ponúkaných produktov od rôznych svetových výrobcov. Keďže sme do projektu vstúpili ešte v procese výstavby naši odborní predajcovia sú schopní kvalifikovane poradiť, a ponúknuť zodpovedajúce riešenia, špecificky pripravené pre jednotlivých klientov.

Majiteľom nových bytov prajeme veľa pohodlia, oddychu a rodinnej pohody v tomto vydarenom Liptovskom projekte.

Zaujali sme vás ? Viac sa dozviete na stránke www.victoryport.sk

Či už ste developer, majiteľ nového apartmánu alebo ešte len rozmýšľate o novom bývaní neváhajte a navštívte naše kúpeľňové štúdio. Radi vám poradíme a nájdeme správne materiály podľa vašich predstáv.