Katalógy

Akciový katalóg kúpeľní

Katalóg je zameraný na široký sortiment produktov a zároveň obsahuje najpredávanejšie produkty od najlepších dodávateľov v strednom a ekonomickom segmente. Za výberom produktov stojí tím produktových manažérov. Produkty v tomto katalógu sú vhodné pre vaše projekty, kde je kladený dôraz na pomer cena/výkon.

Prelistovať

Otvoriť vo formáte PDF

Expres 2022/2023_CAD Decor_textúry obklady a dlažby

Expres 2022/2023_CAD Decor_ sanita

Katalóg prémiových kúpeľní

V našom exkluzívnom katalógu nájdete prémiové produkty od popredných svetových výrobcov. Pripravili sme pre vás výber tých najlepších produktov, aktuálnych trendov, unikátnych dizajnov ale aj širokú škálu dekorov. Inšpirujte sa a hľadajte námety pri tvorbe interiérov vašich projektov priamo v katalógu.

Prelistovať

Otvoriť vo formáte PDF

Level1 2023/2024_CAD Decor_textúry obklady a dlažby

Level1 2023/2024_CAD Decor_ sanita

Katalóg vizualizácií

Aký obklad použiť?
Ako efektívne využiť priestor?
Vyťažil som z návrhu maximum?

Odpovede nielen na tieto otázky nájdete vo vizualizácii. Vytvorte spolu s našimi profesionálnymi dizajnérmi  fotorealistickú vizualizáciu vypracovanú do najmenších detailov. Dohodnite si stretnutie.

Otvoriť vo formáte PDF

Katalóg referencií

Prezrite si náš katalóg referencií. Ponúkame kompletné riešenia aj pre najnáročnejších klientov. Naši dizajnéri vám s radosťou a individuálnym prístupom vytvoria vizualizácie v špičkovej kvalite. Našu ponuku služieb uzatvárame realizáciami. Neriskujte a zverte nám realizáciu pokládky dlažieb a montáž sanity. Radi vyriešime každé neštandardné riešenie a zabezpečíme profesionálny výsledok vášho projektu.

Prelistovať

Otvoriť vo formáte PDF