Oceľové vane a vaničky BETTE

Bette je nemecká rodinná spoločnosť. Od roku 1952 vyrába prvotriedne produkty kúpeľňovej sanity z oceľovo-titánovej zliatiny, smaltované pomocou čisto prírodných materiálov. Proces tepelného tvarovania umožňuje vytvárať plynulé tvary, mimoriadnu presnosť spracovania a bezkonkurenčnú precíznosť. Oceľové vane a vaničky Bette sú jedinečné a ponúkajú širokú škálu farieb a rozmerov, ktoré vytvárajú inšpiratívny priestor v každej kúpeľni.

Väčšina ľudí si pod pojmom oceľové vane z historických skúseností predstavuje studenú kovovú vaňu, pri vstupe do ktorej vám nabehne husia koža od chladu. Pád sprchy spôsobí nevzhľadné odlúpnutie smaltovania. Alebo škrabance spôsobené každodenným používaním. Tieto problémy sú ale minulosťou, vďaka použitiu moderných postupov spracovania a využívania tých najkvalitnejších materiálov. Aby sme vás presvedčili predstavíme vám najväčšie prednosti moderných oceľových vaní a vaničiek:

Moderný materiál

Kúpeľňové výrobky Bette sú vyrobené z odolnej zliatiny titánu a smaltu. Materiál je tenký a ľahký, ale mimoriadne trvanlivý. Lesklé povrchy BetteGlaze® sú tvrdšie ako mramor, plast alebo oceľ, ale neporézne a odolné voči oderu a UV žiareniu. Dosahujú špeciálnu rovnomernosť vaní, sprchových povrchov a umývadiel použitím techniky mokrého smaltovania, ktorá sa každoročne zdokonaľuje. Tento postup trvalo viaže tri ultra tenké vrstvy špeciálneho smaltu na kostru titánovej ocele v dvoch krokoch pri 850 ° C.

Farebné prevedenia

Vaňa už dávno nemusí byť len biela. Vyberte si z palety farieb, presne tú ktorá sa hodí do vašej jedinečnej kúpeľne a vystúpte z konvenčného premýšľania o kúpeľni.

Hygienické vlastnosti

Nečistoty a baktérie nie sú schopné priľnúť k sklenenému, tvrdému, neporéznemu povrchu BetteGlaze®. Vďaka tejto vlastnosti vysoko prevyšuje ostatné materiály.

Odolnosť voči nárazom

Tajomstvo BetteGlaze® je sila jeho ultra tenkej vrstvy. Rovnako ako sklenené vlákno zostáva pružné a odolné voči zvyčajným silám, ktoré sa vyskytujú v kúpeľni. Dobrý pocit – najmä v prípade momentálnych výpadkov koncentrácie pri sprchovaní.

Tepelná vodivosť

Zliatina titán-oceľ a povrchová „sklovina“ sú dokonalým tepelným vodičom. Rýchlo pohlcuje teplo vaňovej vody, a to aj v oblasti krku a okolo okraja, aby sa zabezpečilo, že sa človek môže tešiť na príjemný kúpeľ. Takže mýty o tom, že oceľové vane sú studené, pochádzajú zrejme od ľudí, ktorí si nahý líhajú do prázdnych vaní, dúfame že to nie je váš prípad.

Odolnosť voči poškriabaniu

Povrch BetteGlaze® je tvrdší ako mramor, plast alebo oceľ. Pri použití podľa určenia je takmer nemožné, že bude poškodený niektorým z materiálov, ktoré sa bežne nachádzajú v kúpeľni.

Pohlcovanie zvukov

Snažíme sa o zadržanie hluku, keď sa naše objekty používajú. Inteligentné inštalačné systémy znižujú prenos hluku z kúpeľňového vybavenia do plášťa budovy. Preto si môžete kúpeľ užiť bez toho aby ste kohokoľvek vyrušovali.

Odolnosť voči chemikáliám

Povrch BetteGlaze® je obzvlášť robustný. Je odolný voči kozmetickým a kúpeľným prísadám. Ani lak na nechty ho nepoznačí.

Vďaka produktom Bette sa už napríklad nemusíte báť osprchovať svojho štvornohého miláčika priamo vo vani. Určite po ňom neostane ani stopa. Ak vás tieto vlastnosti a produkty zaujali neváhajte a kontaktujte nás, radi vám poradím ohľadom konkrétnych otázok.