Projekt novostavby K.R.T. Brezno

Kúpeľňové štúdio K.R.T. Brezno má vo svojom projektovom portfóliu už množstvo vydarených realizácií. Od priemyselných priestorov, cez rekreačné a reprezentačné priestory, až po realizácie interiérov rodinných domov a bytov. A keďže každý z nás nevyhnutne potrebuje kúsok účelného a dizajnovo prepracovaného domova, dnes pre vás vyberáme vydarený projekt novostavby rodinného domu. Celá realizácia je okorenená úzkou spoluprácou so špičkovým projektovým ateliérom Kupec Architekt.

Dve kúpeľne v projekte

Tento projekt pozostával z návrhu dvoch útulných kúpeľní, ktoré sme vybavili špičkovými obkladmi, dlažbou a sanitou. Pri návrhu a realizácii väčšej z kúpeľní sme vybrali veľkoformátový obklad v modernom dekore kovu od talianskeho výrobcu Energieker. Ako kontrastný prvok sme zvolili kombináciu s obkladom v nadčasovej bielej farbe. Do menšej kúpeľne sme zvolili obklad s dizajnom terakoty, evokujúci teplo a pohodlie. Nápaditosť realizácii dodáva aj obklad v tvare hexangónov z fabriky RAGNO. Dokonalý výsledok sme dosiahli opäť po kombinácii s bielou klasikou.

Moderná sanita

Kúpeľne sme osviežili modernými sprchovými kútami značky ROHT. Tieto kúty reprezentujú dokonalú kombináciu minimalizmu a pohodlnej funkčnosti. Celkový dojem dotvárajú decentné detaily v matnej čiernej farbe. Výsledok sme vyšperkovali o vodovodné batérie značky HANSA. Tieto armatúry sa vyrábajú s vizionárskou jedinečnosťou na najvyššej úrovni: armatúra ako fascinujúci unikát, technicky perfektná, budiaca rozruch dizajnom a rafinovaná do detailov. Ideálne vlastnosti pre kúpeľňu snov.

Aj týmto projektom chceme posúvať hranice dizajnu a dokazovať, že na prepracovaný výsledok nepotrebujete len hotel alebo letisko. Môžete si ho kľukne dopriať aj u vás doma. Stačí sa poradiť s profesionálmi, mať štipku odvahy a zmyslu pre kvalitný detail. Ak sme vás inšpirovali, neváhajte nás kontaktovať. Veľmi radi vám poradíme a pripravíme návrh šitý na mieru konkrétne vášmu projektu.