Zariaďte si kúpeľňu online

Kúpeľňa je viac ako len miestnosť, kde sa umývame. Je miestom obnovy a osvieženia – svätyňa ďaleko od stresu a zhonu každodenného života. Preto je veľmi dôležité ju zariadiť vkusným výberom správnych materiálov, textúr, farieb či dekorácií, ktoré odrážajú vašu osobnosť a vyvolávajú vo vás príjemný pocit. Venovať sa výberu štýlu dlhšie nie je stratou času a preto využite aktuálnu situáciu, kedy veľa času trávime doma a zariaďte si kúpeľňu online. Ako na to? Pokračujte v čítaní..

Zvoľte si jednotný dizajnový štýl

  • Minimalistický štýl presadzuje ostré a čisté línie a kúpeľňa je minimalisticky ale efektívne vybavená. Chrómové aspekty, prvky a jednoduché farby vytvárajú výrazný kontrast.
  • Hlavnou myšlienkou klasického štýlu je pohodlie, funkčnosť a praktickosť. Farebne sa drží neutrálnych tónov, ktoré sú na prvý pohľad príjemné a nerušivé.
  • V škandinávskom štýle sa stretáva praktickosť, efektívnosť, minimalizmus a jednoduchá estetika. Charakteristické pre tento štýl sú prírodné materiály, ako napríklad drevo a kameň.
  • Eklektický štýl predstavuje starostlivo zvolenú kolekciu obľúbených predmetov, farieb a textúr, ktoré sú náhodne a nenútene spojené do jedného celku. Výsledkom je bezstarostná chic atmosféra miestnosti.
  • Rustikálny štýl spoznáte ho podľa jemného nádychu remeselníctva a podľa využitia odolných materiálov a dreva.

Už viete ktorý je ten váš? Ak nie, prezrite si naše katalógy Kúpeľňový Expres a LEVEL1 a inšpirujte sa. Každoročne vám v nich prinášame široký výber produktov, v ktorých sú zastúpené rôzne dizajnové štýly.

Premyslite si dispozičné riešenie kúpeľne

Umiestnenie vane, sprchy či nábytku v kúpeľni je vhodné si premyslieť dostatočne vopred, ideálne ešte pred tým ako umiestnite vývody inžinierskych sietí. Aby sa nestalo, že vám bude chýbať zásuvka na práčku či odtok vody z vane. Preto už od začiatku výstavby či rekonštrukcie kúpeľne dôkladne premyslite dispozičné riešenie kúpeľne. Už v tejto etape tvorby kúpeľne sú vám naši predajcovia k dispozícii.

Výber materiálov a produktov do kúpeľne

Už viete dizajnový štýl kúpeľne, máte ju zmeranú a premyslené umiestnenie jednotlivých prvkov. Zostáva už len vybrať materiál, formát a následne kúpeľňu zariadiť sanitou a nábytkom. Dizajnové obklady a dlažby v rôznych formátoch a s viacerými možnosťami využitia nájdete v našich online katalógoch. Vane, sprchové kúty, umývadlá, umývadlové skrinky, WC misy, armatúry či kúpeľňové doplnky, to je len časť z produktov, ktoré v katalógoch Kúpeľňový Expres a LEVEL1 nájdete. Vyhliadnite si produkty, ktoré sa vám páčia. Výhodou dnešných technológií je aj to, že svoju kúpeľňu uvidíte ešte pred tým ako bude zrealizovaná a to vďaka vizualizáciám. Naši odborní predajcovia aj napriek aktuálnej situácii pracujú pre vás a kontaktovať ich môžete telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na nové projekty, ktoré spolu vytvoríme.