Projekt Usadlosť pod Kriváňom

Hľadáte inšpiráciu pre svoj nasledujúci projekt? Inšpirujte sa novou realizáciou na ktorej, ako KRT L. Mikuláš spolupracujeme. Samozrejme, že sa veľmi zaujímame o horúce novinky zo svetových výstav, ale tento projekt je trochu iný prípad. V tomto prípade sme mohli ale plne realizovať svoj zmysel pre moderný vidiecky štýl. Dôraz bol kladený na pocit tepla domova. Krásna Tatranská príroda, teplé tóny dreva a prírodných materiálov. Presne toto ponúka projekt chát Usadlosti pod Kriváňom.

Každá z chát tohto projektu, učupená na lúkach pod Vysokými Tatrami ponúka fascinujúce a jedinečné výhľady na okolité hory, kam len oko dovidí. Dvetisíc hektárov nedotknutej vysokohorskej prírody spojenej s Tatranským národným parkom, čaká len na vás. Vnútri chát si užijete luxus 5-hviezdičkového hotela, s hrejivým pocitom domova. Zapáľte oheň v krbe, otvorte fľašku vína a sledujte, ako slnko zapadá za okolité hory. Voľba je na vás. Vitajte v Usadlosti pod Kriváňom.

Našim príspevkom do tohto projektu bolo vybavenie kúpeľní. Snažili sme sa naplniť do detailu požiadavky investora. Keďže nám nie sú cudzie riešenia na mieru zadávateľa a razíme filozofiu „dlažby nielen do kúpeľne“, podieľali sme sa aj na pokládke dlažieb v spoločných priestoroch chatiek. Tiež sme vybrali správne batérie do prekrásnych kuchýň. Prioritou bolo dodržanie prírodného dizajnu so škandinávskym nádychom.

V rámci našich služieb si zakladáme na kvalite, takže sme neskončili pri dodávke materiálov a pokračovali sme aj pri realizácii a inštalácii zvolených produktov. Výsledok je podľa nás výborný preto sa s ním hrdo podelíme so širokou verejnosťou.

Ak vás táto realizácia zaujala, viac  sa dozviete tu: https://usadlostpodkrivanom.sk/

Všetkým návštevníkom tohto jedinečného projektu prajeme veľa nezabudnuteľných chvíľ strávených v tesnej blízkosti Vysokých Tatier. A tešíme sa na ďalšie takéto inšpiratívne a zaujímavé projekty.