Referencie

V K.R.T. ponúkame komplexné riešenia aj tých pre najnáročnejších. Po konzultácii, výbere materiálov a vytvorení vizualizácie našu službu uzatvárame realizáciami. Neriskujte a zverte realizáciu pokládky dlažieb a montáž sanity do rúk našich špecialistov. Radi vyriešime každé neštandardné riešenie a zabezpečíme profesionálny výsledok vášho projektu.

Lanovka Biela púť – Priehyba

Celodenná lyžovačka, to je kopa nadšenia, ale aj riešenie banálnych denných potrieb – ako je jedlo, či nutnosť ísť na toaletu, ktorých sa ani na lyžiarskych svahoch nezbavíme. Stredisko, ako je Jasná, myslí na všetky potreby svojich návštevníkov. A tak jeho prevádzkovateľ, spoločnosť TMR, zazmluvnila nás v KRT na to, aby novému vysokému štandardu služieb spojených s novou lanovkou, zodpovedali aj verejné toalety. Na verejných toaletách „novej generácie“ pracovali v KRT traja dizajnéri tak, aby sa splnil vysoký štandard kvality, ale aj aby ste po lyžovačke mohli povedať, že ste sa svojej fóbie z verejných záchodov úspešne zbavili.

Apartmány Demänovka v Jasnej

Voda je esenciálny prvok pre život. A to tak v prírode, ako pre ľudí. V našich životoch ju potrebujeme v kuchyni, kúpeľni, aj na riešenie odpadu. Namiesto prameňov v pôde montujeme v našich budovách vodoinštalačný materiál, ktorým vodu smerujeme presne tam, kde ju chceme mať. KRT dodalo do Apartmánov Demänovka kompletnú výbavu nutnú pre skrytú funkčnosť vody, ktorú ocenia tisíce hostí, ktorí sem zavítajú. Zároveň mali neľahkú úlohu aj dizajnéri, vyberali obklady a dlažby a sanitu tak, aby kúpeľne nerušene zapadli do konceptu stavby a horského okolia.

Rezort pri Jazere Podbanské

V tomto projekte na Podbanskom nájdete celkovo päť chatiek, reštauráciu a wellness, ktoré sú citlivo zasadené do posledných kúskov divokej prírody v Tatrách. Z K.R.T. sme sem dodali v prvom rade obklady a dlažby. Voľba padla na kombináciu bielych obkladov s obkladmi so vzorom dreva. Táto kombinácia je totiž pre tunajšiu časť horného Liptova typická. Dlažby a obklady by však pohodlie pre hostí samo o sebe nevytvorili. Pohodlie nám vytvára až pocit tepla. Preto ešte na začiatku projektu figurovalo oddelenie voda-kúrenie-plyn (VKP) z K.R.T., ktoré zabezpečilo dodávku a inštaláciu všetkého potrebného pre funkčnosť kúrenia a tepla. Teplo je v každej z 5 chát zabezpečené samostatným plynovým kotlom, dodáva sa do radiátorov, ako i podlahovými rúrami do podlahového kúrenia. Sanita, ako vždy v prípade dodávok od K.R.T. vkusne podčiarkuje jedinečnosť priestoru. 

Aquapark Tatralandia a Holiday Village

Aquapark Tatralandia a moderné ubytovanie Holiday Village sú v tesnom susedstve a to je presne ich výhodou. Všetko máte na jednom mieste, takmer pod jednou strechou. Aquapark si dáva záležať na tom, aby sa v dizajne chatiek, vrátane dlažieb, sanity a obkladov, odzrkadlil charakter tohto regiónu. Dôraz je pritom kladený na prírodné farby a materiály, zapadajúce do celkového konceptu. Vnútri aquaparku je zas alfou a omegou kvalita, hygienickosť a ľahká údržba materiálov – tak vo wellnesse, ako i v šatniach. Ročne týmito miestami prejde viac než pol milióna ľudí a tak je kvalita absolútnou prioritou. Pre všetky tieto náročné dodávky si Aquapark Tatralandia zvolil špičku v odbore – spoločnosť K.R.T.

Tri vody Demänovská dolina

Nadčasový. architektonicky špecifický projekt Tri Vody v Demänovskej Doline, na skok od najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná, je už z časti v prevádzke a my sme hrdí na to, že sme sa mohli na ňom podieľať. Rekreačné apartmány sú trendom posledných rokov preto sa aj my snažíme vyjsť v ústrety ich investorom a prispôsobiť svoje produkty a služby najaktuálnejším potrebám našich zákazníkov. Tento projekt je pre nás výnimočný, pretože sme mohli ponúknuť a dodať materiály takmer z celého portfólia nášho kúpeľňového štúdia v Lipt. Mikuláši, v úzkej spolupráci s našou predajňou K.R.T. voda-kúrenie-plyn.

Strachan Family Jasná

Strachan Family hotel sa nachádza v srdci lyžiarskeho strediska Jasná, priamo na zjazdovke. Každá jedna z 20 rodinných izieb má krásny výhľad buď na hory alebo priamo na zjazdovku. Čo len môže chýbať takémuto hotelu, ktorý sa nachádza v samotnom srdci Liptova a má ešte aj skvelú reštauráciu, kam sa doslova spustíte na lyžiach? Veríme, že už viete kam smerujeme – áno, je to kúpeľňa. Našou úlohou na tomto projekte boli teda kúpeľne. Presne tá časť hotelovej izby, kde si hostia po celom dni aktívnej dovolenky urobia chvíľku pre seba a trochu zrelaxujú. Do hotela sme dodali kompletné vybavenie kúpeľní, obklady, dlažby aj sanitu. Prospeli sme tým k dokonalému komfortu jeho budúcim spokojným hosťom.

Marina Liptov

V tomto projekte je cítiť premyslená súhra aktívneho oddychu, príležitostí na relax a načerpania energie z prekrásnej prírody Liptova. Táto filozofia sa nesie celým konceptom ubytovacích, spoločenských aj rekreačných priestorov. Architektúra prirodzene kopíruje tvary a línie Chočských vrchov ako aj blízkych Tatier. Pritom prirodzene nadväzuje na pobrežie Liptovskej Mary. Vzájomný súlad zvolených materiálov príjemne zapadá do koloritu lokality malebnej obce Bobrovník a vkusne ju dopĺňa. Sme radi, že aj naši dizajnéri z KRT Liptovský mikuláš mohli svojou troškou prispieť k realizácii tohto projektu. Naše projektové oddelenie sa podieľalo na výbere a dodávkach obkladov, dlažieb a sanity.

Apartmány Maladinovo

Projekt Apartmány Maladinovo na Liptove sa nám zapáčil hneď, ako sme o ňom počuli a preto sme s radosťou spolupracovali na realizácii kúpeľní. Hlavnou myšlienkou bolo vytvorenie ubytovania, ktoré umocní zážitky turistov, čo sem na Liptov zavítajú. Preto aj budovy, v ktorých sú apartmány, pripomínajú tradičné liptovské humno. Navyše je odtiaľto krásny výhľad na hory a Liptovská Mara je len na skok. Apartmány, štúdiá či mezonety – také sú typy izieb, kde sa môžu hostia ubytovať. V mezonete sú dokonca dve kúpeľne a v tej hornej vás čaká prekvapenie: sauna a vírivka. Do všetkých kúpeľní sme my, KRT L. Mikuláš, dodali kvalitné batérie značky Nobili, závesné WC, kúpeľňové doplnky a skompletizovali sme sprchové kúty. Dodali sme sklo, sprchovú batériu a odtokový žľab.

Usadlosť pod Kriváňom

Krásna Tatranská príroda, teplé tóny dreva a prírodných materiálov. Presne toto ponúka projekt chát Usadlosti pod Kriváňom. Našim príspevkom do tohto projektu bolo vybavenie kúpeľní. Snažili sme sa naplniť do detailu požiadavky investora. Keďže nám nie sú cudzie riešenia na mieru zadávateľa a razíme filozofiu “dlažby nielen do kúpeľne”, podieľali sme sa aj na pokládke dlažieb v spoločných priestoroch chatiek. Tiež sme vybrali správne batérie do prekrásnych kuchýň. Prioritou bolo dodržanie prírodného dizajnu so škandinávskym nádychom.

Rezidencia Palúdzka

V mestskej časti Palúdzka, v Liptovskom Mikuláši, panuje čulý stavebný ruch na novostavbe projektu Rezidencia Palúdzka. Developer splnil všetko, čo kupujúci očakávajú: dobrú ponuku, skvelú lokalitu, výnimočnú kvalitu. Predaje bytov zodpovedali takejto ponuke preto sa celé úsilie presmerovalo na dokončenie strechy, okien a fasády, aby sa počas zimy 2022 mohlo v uzavretej budove pokračovať na interiéroch. A to vrátane kúpeľní.