Cesta ku vašej kúpeľni

1. Krok: Kontaktujte nás

Príďte k nám na predajňu, alebo si dopredu dohodnite termín stretnutia s našimi odbornými predajcami a dizajnérmi mailom, alebo telefonicky.

2. Krok: Podklady

Prineste so sebou podklady, okótovaný pôdorys a vaše predstavy o novej kúpeľni. Naši odborní predajcovia vám radi poradia, ukážu možnosti a inšpirujú vás. Príďte aj s partnerom/kou, s ktorým budete novú kúpeľňu zdieľať.

3. Krok: Produkty

S našimi odborníkmi vyberiete vhodné obklady, dlažby a sanitu. Rovnako vám poradia pri výbere nábytku a zariaďovacích predmetov nielen na základe estetických, ale aj úžitkových vlastností. Spolu budete mať všetko krásne zladené do vášho štýlu.

4. Krok: Vizualizácia

V tejto chvíli môžete po prvý krát nahliadnuť do vašej novej kúpeľne prostredníctvom profesionálne spracovanej vizualizácie.

5. Krok: Objednávka

Po spracovaní návrhu vám pripravíme finančný rozpočet materiálu. Pri objednávke od nás dostanete kladačský plán spolu s technickou dokumentáciou.

6. Krok: Realizácia

V predposlednom kroku vás čaká dodanie materiálu a následne realizácia rekonštrukcie či stavby kúpeľne. Predíďte sklamaniu pri realizácii a spoľahnite sa na vyškolených a certifikovaných profesionálov, ktorých vám radi poskytneme.

7. Krok: Nová kúpeľňa

Vitajte vo svojej novej kúpeľni. Posledným krokom je prvé vyskúšanie vašej novej kúpeľne snov. Všetky ďalšie kroky sú už len na vás. Radi vás privítame v jednom z našich kúpeľňových štúdií.