Dizajnové radiátory Charleston od Zehnder

Do kúpeľne ste s našimi dizajnérmi vybrali krásne obklady a sanitu so štýlovým nábytkom, ktorý sa do konceptu perfektne hodí. Ale stále tam niečo chýba však? V interiéri často potrebujete zaujímavý prvok, ktorý zaujme. Teraz upriamte pozornosť na dizajnové radiátory Charleston od Zehnder a jeden si do vašej kúpeľne vyberte. Článkový trubkový radiátor Charleston sa vyrába a vyvíja už od roku 1930 a predsa nestarne. Efektívny vykurovací systém a nadčasový dizajn z neho robia obľúbený interiérový komponent.

Ideálny pre rekonštrukciu aj do novostavby

Variabilita a jednoduchá inštalácia sú silnými stránkami tohto radiátora. Tridsaťpäť variantov pripojenia a rôzne tvary sú práve to, čo dnešná architektúra potrebuje. Môžete si vybrať zo štyroch typov prevedenia a potom si prispôsobiť veľkosť a ešte aj farbu, ako vo videu a galérii nižšie. Neprehliadnite ani model retrofit. Už názov naznačuje jeho hlavný účel – je ním náhrada starého radiátora za nový pri rekonštrukcii bytu, domu či iného priestoru.

Spĺňa nároky na zdravie, bezpečnosť aj ekológiu

Charleston si zamilujete ihneď vďaka viacerým vlastnostiam.

  • Má jednoduchú údržbu a vďaka tomu v miestnosti dokážete výrazne eliminovať vírenie prachu, prostredie je teda vhodné aj pre deti a alergikov.
  • Použité farby na povrchu sú bez rozpúšťadiel a nie sú zdraviu škodlivé.
  • Radiátor nemá žiadne ostré hrany a preto je riziko poranenia nízke.
  • Vďaka novému špeciálnemu ventilu je efektívnejší a tým pádom sa znížia vaše náklady na vykurovanie.

Radiátory od firmy Zehnder máme veľmi radi, pretože značka dokáže reagovať na aktuálne požiadavky trhu či už ide o kvalitu alebo dizajn. Ak Charleston nevyhovuje vášmu vkusu, pozrite sa na ďalšie série značky Zehnder, napríklad Deseo Verso či Zenia. Tieto a mnohé ďalšie vám radi prestavia naši predajcovia z kúpeľňového štúdia.