Aj v nemocniciach si zaslúžite pekné priestory

V momente, keď zistíte, že musíte navštíviť lekára, sa vám pravdepodobne stiahne brucho a premôžu vás nepríjemné pocity. Depresívne prostredie nemocníc tomuto stavu veľmi nepomáha. No aj na Slovensku vznikajú kliniky, ktoré si uvedomujú dôležitosť príjemného prostredia a K.R.T. im vychádza v ústrety s účelným, ale aj estetickým riešením.

Jedným zo špecifických oddelení K.R.T. je oddelenie projektov. V ňom sa zohratý tím zameriava na klientov, ktorí stavajú alebo prestavujú priestory pre svoje podnikanie. Projektový tím s mnohoročnými skúsenosťami vám poradí, čo sa do vašich priestorov najlepšie hodí tak, aby ste dostali tú najlepšiu kvalitu k stanovenému rozpočtu. Od vizualizácií sú tu pre vás naši kolegovia, až po dodanie materiálu priamo na miesto stavby. A najnovšiu realizáciu takéhoto projektu nájdete v Privátnej urologickej ambulancii URL Clinic v Trenčíne.

Ak by ste potrebovali navštíviť urológa, na tejto klinike vás čakajú nové, príjemné priestory. Obklady, aj dlažby od K.R.T. pomohli vynoviť schodiská, malé miestnosti, podlahy, aj operačný sál. Hlavné kritérium? Na ambulancii je prvoradá účelnosť a absolútnou prioritou je hygiena. Obklady aj dlažby s ľahkým čistením a hygienickou udržateľnosťou boli preto pri tomto projekte samozrejmosťou.

Dizajn bol citlivo zvolený do odtieňov nerušivej sivej a bielej, ktoré vhodne dopĺňajú farebne výraznejšie prvky, akými sú fialové operačné kreslo, či špeciálna zelená podlaha v operačnej miestnosti. Pre podlahy a schodiská bolo samozrejmosťou splnenie tých najprísnejších bezpečnostných opatrení.

Urologická klinka v Trenčíne sa tak pridala k dlhému zoznamu stavieb, ktoré pomohol realizovať náš projektový tím. Tie zahŕňajú priestory v súkromných spoločnostiach, verejných budovách, apartmány, reštaurácie, hotely, či rezidenčný development. Pozrite si ďalšie pekné a funkčné riešenia v našom katalógu referencií.