Cesta ku vašej kúpeľni

Kúpeľňa

Každý projekt je pre nás výnimočný. Ku každému projektu pristupujeme individuálne z pohľadu dizajnu, funkčnosti, prevádzkových nákladov a v neposlednom rade aj ceny.

Prejdite s nami cestu k vašej novej kúpeľni.

1.

Kontaktujte nás

Príďte k nám na predajňu, alebo si dopredu dohodnite termín stretnutia mailom alebo telefonicky z našimi odbornými predajcami a dizajnérmi.

Prejsť na pobočky
2.

Podklady

Prineste so sebou podklady, okótovaný pôdorys a vaše predstavy o novej kúpeľni. Naši odborní predajcovia Vám radi poradia, ukážu možnosti a inšpirujú Vás. Príďte aj s partnerom/kou, s ktorým budete novú kúpeľňu zdieľať.

Inšpirujte sa
3.

Produkty

S našimi odborníkmi vyberiete vhodné obklady a dlažby, sanitu. Rovnako tak nábytok a zariaďovacie predmety na základe nielen estetických ale aj úžitkových vlastností. Spolu krásne zladené do vášho štýlu.

Prejsť na katalógy
4.

Vizualizácia

V tejto chvíli môžete po prvý krát nahliadnuť do Vašej novej kúpeľne prostredníctvom profesionálne spracovanej vizualizácie.

Prejsť na vizualizácie
5.

Objednávka

Po spracovaní návrhu Vám pripravíme finančný rozpočet materiálu. Pri objednávke od nás dostanete kladačský plán spolu s technickou dokumentáciou.

Kontaktovať
6.

Realizácia

Keď sme sa dostali až sem, čaká nás dodanie materiálu a následne realizácia rekonštrukcie či stavby kúpeľne. Predíďte sklamaniu pri realizácii a spoľahnite sa na vyškolených a certifikovaných profesionálov.

Prejsť na realizácie
7.

Nová kúpeľňa

A potom už len Vaša radosť a spokojnosť z užívania Vašej novej kúpeľne. Ďalší krok je len na Vás! Radi Vás privítame v našom kúpeľňovom štúdiu.

Katalóg referencií

Potrebujete poradiť?

Neváhajte a kontaktujte nás. Naši odborní predajcovia sú pripravení poradiť Vám.

Napíšte nám

Naši pracovníci Vám radi poradia a prevedú Vás celým portfóliom tovarov a služieb.

Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA od Google. Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.

Vaša správa bola úspešne odoslaná!

Ďakujeme za Váš záujem. Budeme Vás spätne kontaktovať čo najskôr.