Dizajnové radiátory Charleston od Zehnder

Do kúpeľne ste s našimi dizajnérmi vybrali krásne obklady a sanitu so štýlovým nábytkom, ktorý sa do konceptu perfektne hodí. Ale stále tam niečo chýba však? V interiéri často potrebujete zaujímavý prvok, ktorý zaujme. Teraz upriamte pozornosť na dizajnové radiátory Charleston od Zehnder a jeden si do vašej kúpeľne vyberte. Článkový trubkový radiátor Charleston sa vyrába a vyvíja už od roku 1930 a predsa nestarne. Efektívny vykurovací systém a nadčasový dizajn z neho robia obľúbený interiérový komponent.

Ideálny pre rekonštrukciu aj do novostavby

Variabilita a jednoduchá inštalácia sú silnými stránkami tohto radiátora. Tridsaťpäť variantov pripojenia a rôzne tvary sú práve to, čo dnešná architektúra potrebuje. Môžete si vybrať zo štyroch typov prevedenia a potom si prispôsobiť veľkosť a ešte aj farbu, ako vo videu a galérii nižšie. Neprehliadnite ani model retrofit. Už názov naznačuje jeho hlavný účel – je ním náhrada starého radiátora za nový pri rekonštrukcii bytu, domu či iného priestoru.

Oblúkový
Vertikálny
Horizontálny
Rohový
 

Spĺňa nároky na zdravie, bezpečnosť aj ekológiu

Charleston si zamilujete ihneď vďaka viacerým vlastnostiam.

  • Má jednoduchú údržbu a vďaka tomu v miestnosti dokážete výrazne eliminovať vírenie prachu, prostredie je teda vhodné aj pre deti a alergikov.
  • Použité farby na povrchu sú bez rozpúšťadiel a nie sú zdraviu škodlivé.
  • Radiátor nemá žiadne ostré hrany a preto je riziko poranenia nízke.
  • Vďaka novému špeciálnemu ventilu je efektívnejší a tým pádom sa znížia vaše náklady na vykurovanie.

Radiátory od firmy Zehnder máme veľmi radi, pretože značka dokáže reagovať na aktuálne požiadavky trhu či už ide o kvalitu alebo dizajn. Ak Charleston nevyhovuje vášmu vkusu, pozrite sa na ďalšie série značky Zehnder, napríklad Deseo Verso či Zenia. Tieto a mnohé ďalšie vám radi prestavia naši predajcovia z kúpeľňového štúdia.