Dlažby nie len na zem, projekt Banská Bystrica

Aj vy máte občas chvíľu keď vás ovládne kreatívny ošiaľ a máte chuť prelomiť zabehnuté konvencie niečim novým? Naši dizajnéri v  Banskej Bystrici ten pocit dobre poznajú. Jeden z ich mnohých nápadov je využitie aktuálnej novinky zvanej Terazzo. Myšlienka je jednoduchá: Kde inde ako na podlahe vieme využiť vlastnosti našich dlažieb?

Terazzo

Terazzo hlási veľkolepý comeback! Pomaly sa infiltruje aj do slovenských interiérov,  pričom si jeho využitie môžete najnovšie všimnúť aj vo vychytenej kaviarni v Banskej Bystrici. Použitá dlažba patrí do portfólia španielskej fabriky Arcana, s ktorou aktuálne spolupracujeme, aj pri tvorbe nových kójí v našich kúpeľňových štúdiách. Netradične sme ho použili na dosky všetkých kaviarenských stolov. Aby toho nebolo málo obložili sme rovno aj bar. Materiál je veľmi špecifický, originálny, pre niekoho možno až extravagantný. Zároveň ale dokonale zapadá do moderných priestorov, ktoré chcú dosiahnuť jedinečnosť prostredníctvom svojej špecifickej atmosféry. Textúra dlažby ponúka väčšie a menšie zrná, pričom každý kus je jedinečný. Dlažba na stolových doskách dokazuje svoje prednosti predovšetkým svojou obrovskou pevnosťou, tvrdosťou a absolútnou nenasiakavosťou. Vďaka veľkému formátu 80×80 cm je zaručený celistvý, bezšpárový povrch.

Navštívte KRT

Posúďte sami ako sa nám táto „uletená“ aplikácia podarila. Ak sa aj vy považujete aspoň trochu  za tvorivého tvora, neváhajte a navštívte naše kúpeľňové štúdio. Každá nová realizácia je pre nás výzvou a „nedá sa“ nie je odpoveď. Tešíme sa na vašu návštevu a radi vám poradíme s vaším projektom.