Hansgrohe PowderRain

Mikrojemné kvapky

Hansgrohe PowderRain poskytuje to najpríjemnejšie, čo je pomocou vody možné dosiahnuť. Tento jemný prúd vám poskytuje jedinečné zážitky zo sprchovania: cítite sa ako v jemnom letnom daždi. Kokón z vody bol vyvinutý pre vaše súkromné okamihy, aby ste sa cítili pohodlne a oddýchnuto a aby sa sprchovanie stalo vaším wellness pôžitkom.

Maximálna účinnosť, menej striekania

Mikrokvapky tečú z trysiek mimoriadne potichu. Expertom vo zvukovom laboratóriu Hansgrohe sa podarilo značne znížiť hluk pri sprchovaní: na úroveň šepotu. Aby ste pri dennej starostlivosti o telo mohli úplne vypnúť. Tisíce kvapiek dôkladne vypláchnu sprchový gél a šampón. Vďaka priemyselnému vedeniu vody, je nový typ prúdu navyše mimoriadny tým, že zbytočne nestrieka naokolo. Pre vás to znamená: menej fľakov od vodného kameňa = menej upratovania.

Technika môže byť taká príjemná

  • PowderRain prúdi z trojprúdovej ručnej sprchy Raindance Select S 120 3jet P. Názvy ostatných typov prúdov sú „Rain“ (plný prúd) a „Whirl“ (masážny prúd). Prepína sa pohodlne tlačidlom Select. Novú ručnú sprchu jednoducho naskrutkujte na sprchovú hadicu.
  • Nekomplikovanou montážou vhodnej sprchovej tyče vytvoríte sprchovú súpravu Raindance Select S 120 3jet P.
  • Chcete, aby mikroprúdy zahalili celé vaše telo? Potom nechajte PowderRain prúdiť zhora z hlavovej sprchy Raindance S 240 1jet P v podobe perlivých kvapiek vody.
  • Potešujúca kombinácia hlavovej sprchy, ručnej sprchy (obidve s PowderRain) a termostatu znamená: Showerpipe Raindance Select S 240 1jet P.

PowderRain spočíva v inovatívnej technológii. Pre váš pocit pôžitku dáva Hansgrohe vodným prúdom úplne nové smery: Jednotlivé trysky PowderRain majú šesť drobných otvorov (namiesto len jedného), ktoré rozdeľujú prúd do mikrokvapôčok. Preto je omnoho jemnejší ako bežné sprchové prúdy, máte pocit, že voda, dopadajúca na vašu pokožku, je ľahká ako pierko.