Podmienky

Odberatelia

Veľkoobchod K.R.T. je slovenským distribútorom kompletného kúpeľňového sortimentu. Počas celej svojej histórie je našou snahou posúvať profesionálny prístup vyššie, smerom k našim obchodným partnerom. Cieľovou skupinou veľkoobchodu K.R.T. sú kúpeľňové štúdiá, interiérové štúdiá, inštalatérske predajne a stavebniny pôsobiace v ktoromkoľvek regióne Slovenska.

Čo získate spoluprácou s nami?

– Rýchla dodávka

Skladové zásoby
Podmienkou úspešnej distribúcie je správna kombinácia skladových zásob čo sa týka ich štruktúry a disponibility. Vďaka vyše 4500 skladovaným položkám a ich efektívnej disponibilite vieme v K.R.T. zabezpečiť rozvoz všetkých týchto produktov kamkoľvek v rámci Slovenska do 48 hodín.

Pravidelný rozvoz
Sme u vás pravidelne 2x týždenne nech sa vaša prevádzka nachádza kdekoľvek na Slovensku. V prípade že nás o to požiadate zavezieme Vám tovar do 24hodín. Vďaka notifikácii zasielanej priamo špeditérom na váš e-mail máte možnosť sledovať online stav vašej zásielky.

– B2B

V roku 2013 sme spustili túto službu cez webové rozhranie. Ide o jednoduchý a rýchly náhľad na skladovú zásobu, objednávanie produktov, sledovanie plnenia termínov dodávok tovaru, prístup k faktúram, aktuálny náhľad na stav pohľadávok. Tento nastroj zároveň využívame aj na efektívny a cielený marketing. Aktívne využívanie B2B prináša našim partnerom viacero dodatočných výhod ako napríklad okamžité rezervovanie objednaného tovaru, umiestnenie loga nášho klienta a ďalšie.

– Obchodné podmienky

Keďže máme vzťahy priamo s výrobcami, aktívne a pravidelne monitorujeme vývoj na trhu, tak aj naša ponuka je vždy aktuálna a zaujímavá. Obchodné podmienky vždy dohadujeme s klientom individuálne k obojstrannej spokojnosti. Výhodou sú preferované produkty, na ktoré poskytujeme nadštandardné podmienky.

– Podpora predaja

Tou najefektívnejšou podporou je vždy aktuálne zavzorovanie predajní našich partnerov formou stojanov, kójí alebo kusových vzoriek. Neodmysliteľnou súčasťou podpory je vlastný katalóg K.R.T. – Kúpeľňový Expres. Produkty, ktoré vzorujeme, sa zároveň nachádzajú aj v katalógu a sú tiež súčasťou skladových zásob, čo umožňuje veľmi krátke termíny dodania. Významnú podporu predaja tvorí tím technicko-obchodných zástupov a zákaznícky servis.

– Školenia

Náš tím si uvedomuje, že bez produktovej a obchodnej odbornosti nemožno dosahovať dobré výsledky pri predaj. Preto systematicky vzdelávame našich pracovníkov, ale aj našich klientov. Zároveň každoročne organizujeme školenia priamo vo fabrikách našich dodávateľov, ktoré sa vždy spájajú s prehliadkou výroby. Nezabúdame však ani na školenia v iných oblastiach – napríklad školenia určené pre zlepšenie tvorby vizualizácií.

– Inovatívnosť

Myslíme strategicky a dlhodobo. Inovatívnosť v obchode je pre úspešný obchod nevyhnutná. Zvlášť keď si uvedomíme, že náš sortiment podlieha módnym trendom a vývoju výrobných technológií. Inovatívnosť sa u nás spája s pravidelnosťou. Preto našu produktovú ponuku pravidelne raz ročne aktualizujeme a vydávame katalógy, ktoré reprezentujú našu aktuálnu ponuku.