Podmienky

Odberatelia

Odberateľmi VO VKP sú všetky firmy a živnostníci, ktorí majú pridelené IČO a pôsobia v stavebnej branži. Ide hlavne o stavebné firmy, inštalatérov a obkladačov. Zároveň zabezpečujeme dodávky tovaru pre väčšinu hotelov a penziónov v regióne Liptov.

Čo získate spoluprácou s nami?

– Zákaznícky servis

Záleží nám na dobrých vzťahoch s našimi zákazníkmi a klientmi. Potrebujete poradiť pri výbere vhodného produktu alebo Vás oslovila naša ponuka? Radi sa s Vami stretneme a osobne predstavíme možnosti vzájomnej spolupráce.

– Podpora predaja

Snažíme sa uľahčiť vám prácu na zákazkách, vypracujeme vám cenovú ponuku na materiál bez rozdielu či ste už zákazku získali alebo sa o ňu len uchádzate.

– Obchodné podmienky

Keďže máme vzťahy priamo s výrobcami, aktívne a pravidelne monitorujeme vývoj na trhu a tak aj naša ponuka je vždy aktuálna a zaujímavá. Obchodné podmienky vždy dohadujeme s klientom individuálne k obojstrannej spokojnosti.

– Skladová zásoba

Sme veľkoobchod – distribútor, kde neodmysliteľnou súčasťou tohto druhu podnikania je skladová zásoba, nakoľko naši klienti očakávajú rýchle dodacie doby. So skladovou zásobou pracujeme tak, aby sme našim klientom zabezpečili požadovanú disponibilitu, udržali si inovatívnosť ponuky a zároveň zabezpečili jej ekonomickú efektivitu.

– Rýchlosť výdaja

Aj vďaka modernému informačnému systému a novým skladovacím priestorom má každý tovar svoje presne určené miesto čo nám umožňuje pripraviť vašu objednávku veľmi rýchlo. Ak by ste tento čas čakania chceli ešte skrátiť, stačí že nám pošlete objednávku deň vopred a tovar vás bude na druhý deň ráno čakať na prevzatie.

– Inovatívnosť

Aktívne sa zaujímame o novinky v sortimente našich dodávateľov, ktoré prinášame i našim zákazníkom v prvom kroku formou školení a následne čo najskorším zaradením do našej ponuky produktov.

– Školenia

Zázemie firmy K.R.T. pekné kúpeľne je vybudované tak, aby poskytovalo ideálny priestor na organizovanie pravidelných produktových a obchodných školení. Uvedomujeme si, že bez produktovej a obchodnej odbornosti nemožno dosahovať dobré výsledky pri predaji a i preto systematicky vzdelávame nielen našich pracovníkov, ale aj našich klientov.