Keď v kúpeľni potrebujete Inspira-ciu

Vo svojej plánovanej kúpeľni máte predstavu o obkladoch a dlažbách. Viete, aké chcete doplnky. No sanita je niekedy tak trochu na jedno kopyto. Stotožňujete sa s týmito slovami? Vieme, čo vám chýba. Potrebujete Inspira-ciu.

Nie, nemáme tu žiadny preklep. Touto slovnou hračkou vás chceme inšpirovať, aby ste nahliadli do novej kolekcie Inspira od španielskeho výrobcu Roca. Tento svetový líder vo výrobe kúpeľňových riešení vlastní aj napríklad známeho švajčiarskeho výrobcu sanitárnej keramiky, Laufen. A od svetového lídra môžete čakať tie najväčšie inovácie a najmodernejšie materiály. A presne to je produktová línia Inspira.

Guľatá, zaoblená, štvorcová

Aká má byť vaša kúpeľňa?

Ak o tom zatiaľ nemáte predstavu, dizajnéri K.R.T. sa s vami radi porozprávajú. Z toho, čo im poviete, vám vytvoria od vizualizácie, až po kladačský plán a podrobný popis všetkých súčastí vášho nového priestoru pre seba. Ak však máte v hlave to, po čom túžite, potrebujete, aby sanita do prostredia presne zapadla. Aj preto Inspira prichádza v troch líniách dizajnu. Prvá je guľatá (Round), stvorená pre elegantné kúpeľne, kde okrúhle tvary zvýraznia osobitosť priestoru. Druhá je zaoblená (Soft), kde sa pohodlnosť stretáva s vyváženosťou. A tretia je štvorcová (Square), pre minimalistický a geometrický priestor. A najlepšie na celej kolekcii je možnosť kombinácie týchto línií, čím dodáte svojej kúpeľni unikátnosť. Jedno však budú mať kúpeľne s produktovou líniou Inspira spoločné: elegantný, moderný a funkcionalistický štýl.

Búranie predstáv o keramike s Fineceramic®

Roca investuje nemalé peniaze do vývoja nových materiálov. A to až do takej miery, že je ťažké zbúrať v mysli zaužívanú predstavu o pevnosti, váhe, či odolnosti materiálov. Línia Inspira je vyrábaná s technológiou Fineceramic®. To znamená, že sanita je stále 100% keramická, no je o 40% ľahšia a o 30% odolnejšia. A to všetko len pri 5 milimetrovej hrúbke. Výsledok? Lepší dizajn a lepšia funkčnosť pre vašu kúpeľňu.

Množstvo aplikácií, tri farebné riešenia skriniek

Pri tvorbe produktov v línii Inspira mysleli dizajnéri Roca na všetky typy kúpeľní. Zvoliť si môžete kúpeľňové misy, aj zápustné, či nástenné umývadlá. Rovnako je to so závesným klozetom, či WC misou, ktoré sú v trendovom prevedení bez splachovacieho okraja – takzvaný rimless. A je na vás, či máte priestor aj na samostatne stojaci, či závesný bidet.

Aby kúpeľňa vyzerala ako z katalógu, musí mať jednu dôležitú vlastnosť: veľa odkladacieho priestoru. Ten poskytujú závesné skrinky, skrinky pre umývadlá na dosku, či skrinky vrátane umývadla, čím šikovne skryjete množstvo prostriedkov dennodennej spotreby, ktoré by voľne položené kazili dojem z dizajnovej kúpeľne. Tieto skrinky naopak dizajn kúpeľne podčiarknu. Inspira pre ne ponúka tri farebné prevedenia: mestský dub, mestský dub s čiernym sklom, alebo prevedenie v čistej bielej farbe.

=Attributes=
cameraAperture (float): 36
cameraFNumber (float): 8
cameraFarClip (float): 1000
cameraFarRange (float): 1000
cameraFocalLength (float): 60.4663
cameraFov (float): 33.1551
cameraNearClip (float): 3.49875
cameraNearRange (float): 0