Kolekcia Crea

Design, elegancia a funkčnosť.

Crea je nezvyčajná kúpeľňová kolekcia vrátane umývadlových mís s tenkými stenami, toaletami, vaňami s jemnými hranami, ktoré majú postavenie, rovnako ako luxusný nábytok v sofistikovanej minimalistickej podobe.

Obrovská škála produktov umožňuje vytvoriť kúpeľne pre rôzne štýly a nálady. Minimalistická forma a vznešená farebná paleta znamenajú, že so sériou Crea je ľahké vytvoriť krásny, nadčasový dizajn kúpeľne založený na troch farbách: lesklá biela, matná šedá a prírodná imitácia dubu. Sme limitovaní len našou predstavou!

Crea_Aquasafe

Kúpeľňové skrinky Crea sú vyrobené z dosiek Aquasafe, ktoré majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti. Korpus kúpeľňového nábytku Crea neabsorbuje vodu, má zvýšenú odolnosť na vlhkosť a odoláva plesniam. Aquasafe ponúka výrazne lepšie vlastnosti ako tradičné dosky používané v kúpeľni.

Ľahké umývadlá s tenkou hranou

Umývadlá s tenkými okrajmi sú obľúbeným a dizajnovým prvkom v kúpeľniach. Bolo by však nemožné vytvoriť ich bez technológie Rocklite. Táto technológia zaručuje, že keramické rámy umývadiel sú veľmi jemné a extrémne pevné, zatiaľ čo keramika je dokonale hladká.

Séria Crea vám umožní výber medzi klasickým umývadlom zapusteným do skrinky, alebo krásnou umývadlovou tenkostennou misou položenou na skrinke či doske. Na výber sú rôzne tvary.

Crea_Rocklite

Moderné toalety

Súčasťou kúpeľňovej keramiky Crea sú celokapotované závesné toaletné misy v oválnom, alebo jemne hranatom tvare so skrytým upevnením a inovatívnou technológiou oplachovania CleanOn. Samozrejmosťou sú dizajnové sedátka v slim prevedení s funkciou pomalého sklápania a jednoduchým odnímaním pre jednoduché udržiavanie čistoty. Tvorcovia série mysleli pri tvorbe keramiky nielen na dizajn, ale aj na ekológiu. Výsledkom je zníženie spotreby vody potrebnej na oplach toaletnej misy na 3, alebo 5l vody.