Kolekcia Metaline

Kolekcia METALINE: obklady a dlažby v dizajne kovu

Metaline je inovatívny projekt inšpirovaný kovovými povrchmi. Kolekcia je vyrábaná v 3 mrazuvzdorných gresových hrúbkach 6mm, 9,5mm a 20mm a aj ako obklady v hrúbke 11,5mm. Naturálne povrchy sú doplnené o 3D prevedenia zoxidovaného surového železa (Melt) a pretlačeného plechu (Twill a Mesh), ktoré sa s obľubou využívajú ako dekoračné steny.

Nadčasovosť

Metaline má 5 farieb, 11 formátov a 4 hrúbky črepu. Preto ponúka nielen architektom a dizajnérom inšpiráciou pre nové a originálne kreatívne cesty s možnosťou kombinácie formátov, ale aj zosúladenia s inými sériami dlažieb. Kombinácie štýlov (napr. kov a mramor) je dnes exkluzívnou príležitosťou pre originálne a moderné projekty.

Použitie

Kúpeľne, obývacie priestory, kuchyne, vstupné haly, obchodné centrá, reštaurácie, terasy, záhrady, fasády budov, kuchynské pracovné dosky…

Technické vlastnosti

Metaline dlažba aj obklad je prirodzene autentická a zabezpečuje najvyššie technické požiadavky. Vhodné aj do frekventovaných komerčných priestorov, stálosť farieb a kvality materiálu počas celej životnosti.