Kúpeľňová séria Jika Lyra Plus

Séria Jika Lyra Plus prináša premyslené technické riešenia a inovácie, usilujúc sa o maximálny komfort užívateľov, čo reprezentujú predovšetkým nadštandardné úložné priestory kúpeľňových skriniek. Povrchová úprava keramiky i skiel bola vymyslená s ohľadom na jednoduchú údržbu a hygienu. Nábytok je atraktívny najmä využitím sviežich lesklých bielych dvierok, navyše je samozrejme extrémne odolný voči každodennej vlhkosti v priestoroch vašej kúpeľne.

Základnou myšlienkou tejto série je ponúknuť praktické riešenia a maximálny komfort pre užívateľov všetkých vekových skupín. To všetko v kvalite zodpovedajúcej štandardom overenej značky sanity Jika.

Azda najväčším prekvapením je, že aj v tejto sérii sa nachádza závesná misa s nadštandardnou technológiou Rimless,  ktorá zabezpečuje o úroveň vyšší komfort čistenia a užívania oproti bežným toaletným misám.

Ak hľadáte sviežu sériu ktorá sa postará o váš každodenný komfort a bude od vás potrebovať minimum čistenia a opatery, séria Lyra plus je tu presne pre vás. Či ste mladá rodina v prvom vlastnom bývaní, alebo sa obzeráte po vhodnom dizajne v rámci prerábky svojej aktuálnej kúpeľne.