Kúpeľňový nábytok, ktorý je Ø NAS

Viete, čoho sa v kúpeľni dotýkate najčastejšie? No predsa kúpeľňového nábytku Vaše ruky najčastejšie siahnu po kohútiku na umývadle, otvárate skrinky, vyberáte a odkladáte do nich veci – a len vďaka nábytku je vaša kúpeľňa vždy uprataná a nepreplnená. Aj preto si pri výbere každý povie, že kúpeľňový nábytok by mal byť „o nás“.

Ako dosiahnuť, aby kúpeľňový nábytok splnil predstavu každého človeka, keď každý z nás má inak veľkú, inak situovanú kúpeľňu a úplne iné predstavy? Odpoveďou je modulárnosť. Toto moderné slovo presahuje aj do sveta kúpeľní a vďaka nemu už nemusíte vyberať len z hotových kolekcií. Môžete si kolekciu vyskladať z modulov sami tak, aby vaša kúpeľňa zažiarila.

Ø NAS je o vás

Naši špecialisti neustále sledujú trh a vyhľadávajú nových obchodných partnerov spoločnosti K.R.T. Tento rok upútali našu pozornosť nové značky Ø NAS a Defra. Podľa vašich prianí totiž vieme, že preferujete, keď si môžete prispôsobiť kúpeľňový nábytok podľa seba. Po vysnívaných obkladoch, sanite a doplnkoch, je priestor v kúpeľni na nábytok zvyčajne takpovediac okresaný a preto je ťažké robiť ďalšie kompromisy. No teraz už nemusíte. Vďaka novo-nadviazanej spolupráci vám prinášame značky Defra a Ø NAS, ktoré budú skutočne o vás.

STILLA – funkčné riešenia na mieru

Od značky Ø NAS vám predstavujeme kolekciu STILLA. Prvky série sú kombinovateľné a prispôsobiteľné vašim osobným potrebám. Nadčasový modulárny nábytok STILLA uľahčuje usporiadanie kúpeľne podľa individuálnych potrieb. Kolekcia STILLA prekvapuje množstvom praktických riešení, ako sú kovové boky zásuviek, mäkký systém zatvárania (soft close), či frézované rukoväte, ktoré výrazne zvyšujú komfort používania.

Jediným obmedzením je vaša predstavivosť

Dvere na skrinkách kolekcie STILLA môžete namontovať tak, aby sa otvárali doprava alebo doľava, nábytok môžete otočiť o 180° a zvoliť si môžete medzi plytkými a hlbokými skrinkami. Vyberte si spomedzi rôznych modelov umývadiel, či praktický, zabudovaný a odnímateľný kôš na bielizeň v skrinkách s hlbokým prevedením. Šuplíky s kovovými stranami a odolné predné strany z MDF dosiek zaručujú dlhodobú trvácnosť. Odolný a svetlom tvrdený lak bráni poškriabaniu a takáto úprava aj z vnútornej strany zabezpečí, že vlhkosť, odložené hygienické a čistiace prostriedky, váš kúpeľňový nábytok nepoškodia a bude sa veľmi ľahko čistiť. Zvoliť si pritom môžete lesklý biely lak, dekor s farbou buku hľuzovky, či čierny betónový dekor.

SENSO od Defra: vyberajte, poskladajte, usporiadajte!

Skladanie vášho kúpeľňového nábytku so STILLA vás bude baviť tak, ako deti baví lego. Podobnú variabilitu má aj séria SENSO. Tento minimalistický nábytok urobí každú kúpeľňu jedinečnou, či už si vyberiete lakované čierne, biele, alebo matné mandarínkové prevedenie. Našu pozornosť upútalo najmä kvalitné prevedenie a detaily. Precízne frézovanie slúži ako šikovná rukoväť a súčasne skvelý vizuálny efekt. Skrinky si otvoríte stlačením (push to open) a ich povrchový lak je odolný voči UV žiareniu. Praktický organizér DefraIn zas robí niečo v dennom živote takmer nemožné: pomáha udržať skrinku so sifónom dokonale upratanú. Vďaka kolekcii SENSO a STILLA maximálne využijete vnútorný priestor a obľúbenú kozmetiku budete mať vždy na dosah ruky.

Kvalita s citom pre prírodu

Obe značky sú súčasťou skupiny Deftrans, ktorá od roku 1996 produkuje mesačne cez 100 000 kusov nábytkov vyvážaných do tridsiatich krajín sveta. Sídli v chránenej oblasti severne od Vroclavu, so silným dôrazom na šetrnosť k prírode. Rodinnú firma, ktorá vyrába kúpeľňový nábytok špičkovej kvality, najlepšie vystihuje jediná veta: Krása je súčet detailov.