Projekt Bonsai Restaurant Lipt. Mikuláš

Hľadáte závan Ázie v prvých jarných lúčoch Liptovského slnka? Tak neváhajte a navštívte napríklad reštauráciu Bonsai v Liptovskom Mikuláši, v ktorej si okrem výbornej kuchyne môžete vychutnať aj posedenie v interiéri, na ktorom sa podieľalo aj naše kúpeľové štúdio KRT.

Táto realizácia je dôkazom toho že obklady a dlažby už dávno nepatria výlučne do kúpeľne. Pod vedením nášho odborného predajcu Ondreja Jantačku sme pomáhali s výberom vhodných materiálov do interiéru reštaurácie, sociálnych zariadení, administratívnych priestorov aj kuchyne. Obklady a dlažby sú vybraté v ľahkých prírodných motívoch dreva a a prírodného kameňa, ktoré v sebe spájajú prednosti keramických dlažieb a nevtieravý hrejivý dizajn. Prírodný dizajn je zdôraznený netradičným formátom dlažby 30 x 121 cm, vďaka ktorému môže naplno vyniknúť  prepracovaná štruktúra dreva. Ako príjemné osvieženie je zvolené obloženie stien za pomoci obkladu s industriálnym nádychom, inšpirovaným stenami tehlových Newyorských apartmánov, ktorý do interiéru vznáša ďalší rozmer a ozvláštnenie.

Ako súčasť projektu sme dodávali aj stavebnú chémiu, ktorá zabezpečuje dokonalé podmienky na precíznu pokládku a zaručuje trvanlivosť celej realizácie.

Keď si budete nabudúce v tejto reštaurácii vychutnávať napríklad obľúbenú polievku Phở bò, venujte chvíľku aj prevedeniu interiéru a nechajte sa inšpirovať…možno práve pre váš nasledujúci projekt.