Projekt Strachan Family Hotel v Jasnej

Teší nás keď môžeme priložiť ruku k dielu aj pri zariaďovaní kúpeľní v hoteloch akým je napríklad projekt Strachan Family Hotel v Jasnej. Takáto príjemná spolupráca so skvelými ľuďmi spestruje naše dni v práci. Vždy nám prinesie nové výzvy a príležitosti prezentovať náš široký sortiment a bohaté skúsenosti našich kúpeľňových dizajnérov. Oni sa ľahko orientujú vo veľkom množstve materiálov či značiek a bez problémov vyberú a skombinujú to najvhodnejšie.

Strachan Family Hotel sa nachádza v srdci lyžiarskeho strediska Jasná, priamo na zjazdovke. Každá jedna z 20 rodinných izieb má krásny výhľad buď na hory alebo priamo na zjazdovku. Čo len môže chýbať takémuto hotelu, ktorý sa nachádza v samotnom srdci Liptova a má ešte aj skvelú reštauráciu, kam sa doslova spustíte na lyžiach? Veríme, že už viete kam smerujeme – áno, je to kúpeľňa. Našou úlohou na tomto projekte boli teda kúpeľne. Presne tá časť hotelovej izby, kde si hostia po celom dni aktívnej dovolenky urobia chvíľku pre seba a trochu zrelaxujú.

Kúpeľne v luxusných rodinných izbách

Dizajn kúpeľní pekne dotvára luxusné rodinné izby. Sú moderné a zároveň podľa aktuálnych trendov zostávajú ladené v prírodných farbách. Preto zapadajú do celého konceptu hotela s drevom ako často použitým materiálom v interiéri aj exteriéri. Obklad a dlažba je v kombinácii dvoch farieb Rust & White – hrdzavá je nadčasová a krémovo-biela farba zas priestor zaujímavo presvetľuje. V kúpeľniach v izbách s vyšším štandardom sme dokonca použili väčšie formáty tejto dlažby, ktorá sa hodí hlavne do väčších priestorov. Celkový dojem z miestnosti naši dizajnéri nápadito dotvorili LED podsvietením. Vybrali sme obklady a dlažby od našich najlepších dodávateľov a sanitu kvalitných značiek. Nezabudli sme ani na drobné doplnky, ktoré v kúpeľni nesmú chýbať. Keď tu budete ubytovaní, schválne si všimnite tú štýlovosť a čisté tvary.

Toto leto je hotel už otvorený a my mu prajeme čo najviac spokojných hostí a veľa úspešných sezón. Hosťom zas krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku. Sme radi že sme pomohli vytvoriť miesto, kde môžete zrelaxovať, načerpať pozitívnu energiu a odniesť si z Tatier čo najviac zážitkov.

Plánujete aj vy výstavbu hotela, apartmánov alebo penziónu? Príďte sa inšpirovať k nám do kúpeľňového štúdia a prejdite si svoje predstavy s našimi kolegami – dizajnérmi. Vždy sledujú posledné trendy ale radi si vypočujú aj vaše nápady.