Projekt Usadlosť pod Kriváňom

Hľadáte inšpiráciu pre svoj nasledujúci projekt? Inšpirujte sa novou realizáciou na ktorej, ako KRT L. Mikuláš spolupracujeme. Samozrejme, že sa veľmi zaujímame o horúce novinky zo svetových výstav, ale tento projekt je trochu iný prípad.

V tomto prípade sme mohli ale plne realizovať svoj zmysel pre moderný vidiecky štýl. Dôraz bol kladený na pocit tepla domova. Krásna Tatranská príroda, teplé tóny dreva a prírodných materiálov. Presne toto ponúka projekt chát Usadlosti pod Kriváňom.

Fascinujúce ubytovanie

Každá z chát tohto projektu, učupená na lúkach pod Vysokými Tatrami ponúka fascinujúce a jedinečné výhľady na okolité hory, kam len oko dovidí. Dvetisíc hektárov nedotknutej vysokohorskej prírody spojenej s Tatranským národným parkom, čaká len na vás. Vnútri chát si užijete luxus 5-hviezdičkového hotela, s hrejivým pocitom domova. Zapáľte oheň v krbe, otvorte fľašku vína a sledujte, ako slnko zapadá za okolité hory. Voľba je na vás. Vitajte v Usadlosti pod Kriváňom.

Týmto sme prispeli my

Našim príspevkom do tohto projektu bolo vybavenie kúpeľní. Snažili sme sa naplniť do detailu požiadavky investora. Keďže nám nie sú cudzie riešenia na mieru zadávateľa a razíme filozofiu „dlažby nielen do kúpeľne“, podieľali sme sa aj na pokládke dlažieb v spoločných priestoroch chatiek. Tiež sme vybrali správne batérie do prekrásnych kuchýň. Prioritou bolo dodržanie prírodného dizajnu so škandinávskym nádychom.

V rámci našich služieb si zakladáme na kvalite, takže sme neskončili pri dodávke materiálov a pokračovali sme aj pri realizácii a inštalácii zvolených produktov. Výsledok je podľa nás výborný preto sa s ním hrdo podelíme so širokou verejnosťou.

Ak vás táto realizácia zaujala, viac  sa dozviete tu: https://usadlostpodkrivanom.sk/

Všetkým návštevníkom tohto jedinečného projektu prajeme veľa nezabudnuteľných chvíľ strávených v tesnej blízkosti Vysokých Tatier. A tešíme sa na ďalšie takéto inšpiratívne a zaujímavé projekty.