Séria sanity a kúpeľňového nábytku Geberit Acanto

Individuálne detaily

V ucelenej kúpeľňovej sérii Geberit Acanto sa snúbi čistý dizajn s organickými tvarmi a praktickými detailmi. Vďaka týmto vlastnostiam sa  séria Acanto jednoducho prispôsobí individuálnym potrebám a prianiam zákazníka. Séria kladie dôraz predovšetkým na vysokú mieru variability. Modulárny charakter kúpeľne Acanto dokáže držať krok aj s veľmi osobitým životným štýlom jednotlivých používateľov kúpeľne.

Základná špecifikácia série Acanto

  • Mäkký organický dizajn zabezpečí nadčasovosť vášho riešenia
  • Neobvyklé kombinácie umožňujú individuálne riešenia
  • Šikovne navrhnutý úložný priestor s optimálnou ergonómiou
  • Elegantná kombinácia vysokokvalitných materiálov a povrchov
  • WC misa bez splachovacieho kruhu, pre jednoduché čistenie
  • WC sedátko možno rýchlo odobrať a nasadiť pomocou funkcie QuickRelease

Kúpeľňový nábytok Geberit Acanto ponecháva veľký priestor vašej kreativite. Obsahuje napríklad magnetickú dosku, na ktorú môžete rozmiestniť úložné boxy tak, aby ste mali svoju kozmetiku vždy po ruke. Zároveň ich polohu môžete kedykoľvek zmeniť podľa momentálnej potreby. Štíhly kúpeľňový nábytok poskytuje dostatok úložného miesta dokonca aj v menších kúpeľniach.

Jasné línie, elegantné kontúry a jemné krivky sanity

Umývadlá z kúpeľňovej série Geberit Acanto majú organicky tvarovaný vnútorný priestor s úzkymi okrajmi alebo s praktickou zabudovanou odkladacou plochou. Séria Acanto tiež ponúka priestorovo úsporné modely, napríklad do menších hosťovských kúpeľní. Umývadlá vo vyhotovení SlimRim sa vyznačujú obzvlášť ľahkým dizajnom. Všetky modely môžu byť prirodzene a zároveň harmonicky kombinované s umývadlovými skrinkami.