Sprchy nielen do kúpeľne

Možno poznáte KRT ako odborníkov na kúpeľne, ale vedeli ste, že sa venujeme okrem kúpeľní aj komplexným a špecifickým riešeniam interiérov aj exteriérov vo väčšine oblastí stavebníctva a bývania? Doba stále napreduje a ani my za ňou nezaostávame. Dlažba na stene, vaňa v obývačke, sprchy na záhrade toto sú trendy, ktoré sú vo svete štandardom a pomaly si k nim nachádza cestu čoraz väčšie množstvo Slovákov, ktorý hľadajú inovácie a netrvajú striktne na zaužívaných konceptoch dizajnu.

Ak sa za takéhoto človeka považujete aj Vy, pripravili sme pre Vás novinku dizajnových sprchovacích stĺpikov určených do exteriéru od talianskych odborníkov značky Bossini.

Vonkajšie sprchové stĺpiky Bossini sú vhodné primárne pre vonkajšie inštalácie, poskytujú ale aj zaujímavé riešenie pre mimoriadne veľké vnútorné priestory. Z dôvodu odolnosti životnosti a praktickej údržby v nepriaznivých podmienkach exteriéru sú vyrobené z  najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka nej je zabezpečená aj odolnosť voči slanej vode a prímorskému podnebiu. Vonkajšie sprchové stĺpiky môžu byť vďaka svojmu rafinovanému a minimalistickému dizajnu navrhnuté nielen ako zariadenie s výnimočnou funkčnosťou, ale aj ako elegantný kus exteriérovej sanity.

Načerpajte štipku inšpirácie vo videu alebo galérii, alebo neváhajte a kontaktujte nás ohľadom detailnejších informácií nielen o kúpeľniach, radi Vám poradíme.