Terre: Teplé odtiene Zeme sú späť

Páči sa vám na stene či podlahe horčica, popol, či konope? A čo tak Senape, Cenere, či Canapa? Taliančina má v sebe určitú vznešenosť a hoci poviete to isté slovo, znie ihneď štýlovejšie. Aj preto si taliansky výrobca Italgraniti so svojou novou radou Terre nemusel lámať hlavu nad názvami jeho zemitých farieb. A mali tak viac času urobiť ešte kvalitnejšie obklady a dlažby, než sme od nich zvyknutí.

Je len málo prirodzenejších povrchov, než je prírodný íl. Keď sa dotknete zeme, ste s ňou v spojení, vraciate sa z myšlienkových pochodov k prítomnému okamihu. Ak vidíte takéto farby, okamžite vás napadne, že vám zostanú prilepené ako íl na rukách. No v skutočnosti je to presne naopak.

Čistá harmónia

Gresové dlažby Terre, ponúkané v šiestich farebných prevedeniach, spája harmónia spojenia so Zemou. Sú totiž vo svojich prirodzených, nepálených, zemitých odtieňoch. S nimi tak dokážete navodiť teplú atmosféru aj v chladne pôsobiacich miestnostiach, akými sú kúpeľne. Tri prevedenia sú v populárnom vzore tehličiek a vo farbách Bianco a Cotto majú nepravidelnú štruktúru pre efekt ručnej práce. No v ponuke máte široký výber formátov, vrátane 60 x 120 a 120 x 120 cm.

Bianco
Avorio
Canapa
Senape
Cotto
Cenere
 

Spojte dizajn interiéru a exteriéru

Výbery obkladov a dlažieb už nemusia byť oddelené. Ak chcete dosiahnuť, aby vaše steny a dlažby ladili v kuchyni, v jedálni a v obývacích priestoroch, s dlažbou na terase a v okolí bazéna, Terre je tá správna voľba. Táto dlažba je mrazuvzdorná a jej dva formáty sú ponúkané aj v hrúbke 2 cm, čo je ideálne na uloženie pochôdznej dlažby na trávnik, či na letnú terasu pri vašom dome.

StrideUp – aj dlažby majú svoje technológie

O tom, že svet dlažieb a obkladov neobchádzajú inovácie, svedčí aj nová technológia, ktorú v Italgraniti vyvinuli a uplatnili aj pre produkty Terre. Názov StrideUp nasvedčuje, že pôjde o kráčanie nahor – a to tak kvalitatívne, ako aj váhovo. Povrchy s technológiou StrideUp spájajú vysoko protišmykové vlastnosti s povrchom, ktorý je jemný na dotyk. Tým, že sa povrch neobrusuje a ľahko sa čistí, je vhodný na to, aby ste ho použili v hoteloch, wellnessoch, kúpeľoch a v budovách určených pre turizmus. No protišmykovú, hladkú a odolnú dlažbu určite oceníte aj na svojej terase, no najmä v okolí bazénu, kde je pre vodu pošmyknutie skutočným rizikom.

O tom, že tieto technológie fungujú, si z K.R.T. overujeme osobne. Naši predajcovia navštevujú talianske fabriky osobne, aby sa presvedčili, či tvrdenia o tom, že táto technológia funguje, sú naozaj pravdivé. A keď sú, tak ako pri Terre od Italgraniti, radi odporúčame produkty a poradíme ďalej vám – našim zákazníkom.