Kúpeľňa

Veľkoobchod je jednou z divízií firmy K. R. T., prostredníctvom ktorej zabezpečujeme distribúciu a servis produktov našim klientom v rámci územia celej Slovenskej Republiky.

Z pohľadu produktov je naša ponuka cielená na kompletné zariadenie kúpeľní – keramické obklady a dlažby, sanitárna keramika, kúpeľňový nábytok, vodovodné armatúry, sprchovacie kúty, vane, kúpeľňové radiátory a kúpeľňové doplnky.

História

1993

Založenie firmy K.R.T. pekné kúpeľne v prenajatých priestoroch bývalej kotolne na periférii Liptovského Hrádku s cieľom maloobchodného predaja.

1995

Vybudovanie veľkoobchodnej distribúcie.

1998

Presťahovanie firmy do nových priestorov v Liptovskom Mikuláši.

2000 - 2005

Prichádza vybudovaním skladov s kapacitou viac ako 2000 paletových miest

2013

Spustenie B2B prostredníctvom webového rozhrania, vďaka ktorému majú naši partneri rýchly náhľad na skladovú zásobu, objednávanie produktov, sledovania plnenia termínov dodávok produktov ale tiež prístup k faktúram.

2018

Veľkoobchod K.R.T. pekné kúpeľne je v rámci Slovenska dôležitým hráčom v segmente distribúcie kúpeľní. Je podporený portfóliom produktov významných svetových značiek, má zabezpečenú intenzívnu a pravidelnú distribúciu do všetkých kútov Slovenska a vybudované skladovacie priestory s kapacitou 4500 paletových miest.

Napíšte nám

Naši pracovníci Vám radi poradia a prevedú Vás celým portfóliom tovarov a služieb.

Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA od Google. Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.

Vaša správa bola úspešne odoslaná!

Ďakujeme za Váš záujem. Budeme Vás spätne kontaktovať čo najskôr.