Kúpeľňa

Odberatelia

Veľkoobchod K.R.T. je slovenským distribútorom kompletného kúpeľňového sortimentu. Počas celej svojej histórie je našou snahou posúvať vyššie profesionálny prístup smerom k našim obchodným partnerom. Cieľovou skupinou veľkoobchodu K.R.T. sú kúpeľňové štúdiá, interiérové štúdiá, inštalatérske predajne a stavebniny pôsobiace v ktoromkoľvek regióne Slovenska.

Čo získate spoluprácou s nami?

RÝCHLA DODÁVKA

Skladové zásoby
Podmienkou úspešnej distribúcie je správna kombinácia skladových zásob čo sa týka ich štruktúry a disponibility. Vďaka vyše 4500 skladovaným položkám a ich efektívnej disponibilite vieme v K.R.T. zabezpečiť rozvoz všetkých týchto produktov kamkoľvek v rámci Slovenska do 48 hodín.

 

Pravidelný rozvoz
Sme u vás pravidelne 2x týždenne nech sa vaša prevádzka nachádza kdekoľvek na Slovensku. V prípade že nás o to požiadate zavezieme Vám tovar do 24hodín. Vďaka notifikácii zasielanej priamo špeditérom na váš e-mail máte možnosť sledovať online stav vašej zásielky.

B2B

V roku 2013 sme spustili túto službu cez webové rozhranie. Ide o jednoduchý a rýchly náhľad na skladovú zásobu, objednávanie produktov, sledovanie plnenia termínov dodávok tovaru, prístup k faktúram, aktuálny náhľad na stav pohľadávok. Tento nastroj zároveň využívame aj na efektívny a cielený marketing. Aktívne využívanie B2B prináša našim partnerom viacero dodatočných výhod ako napríklad okamžité rezervovanie objednaného tovaru, umiestnenie loga nášho klienta a ďalšie.

OBCHODNÉ PODMIENKY

Keďže máme vzťahy priamo s výrobcami, aktívne a pravidelne monitorujeme vývoj na trhu, tak aj naša ponuka je vždy aktuálna a zaujímavá. Obchodné podmienky vždy dohadujeme s klientom individuálne k obojstrannej spokojnosti. Výhodou sú preferované produkty, na ktoré poskytujeme nadštandardné podmienky.

PODPORA PREDAJA

Tou najefektívnejšou podporou je vždy aktuálne zavzorovanie predajní našich partnerov formou stojanov, kójí alebo kusových vzoriek.Neodmysliteľnou súčasťou podpory je vlastný katalóg K.R.T. – Kúpeľňový Expres. Produkty, ktoré vzorujeme, sa zároveň nachádzajú aj v katalógu a sú tiež súčasťou skladových zásob, čo umožňuje veľmi krátke termíny dodania.Významnú podporu predaja tvorí tím technicko-obchodných zástupov a zákaznícky servis.

ŠKOLENIA

Náš tím si uvedomuje, že bez produktovej a obchodnej odbornosti nemožno dosahovať dobré výsledky pri predaji, preto systematicky vzdelávame našich pracovníkov, ale aj našich klientov. Zároveň každoročne organizujeme školenia priamo vo fabrikách našich dodávateľov, ktoré sa vždy spájajú s prehliadkou výroby. Nezabúdame však ani na školenia v iných oblastiach – napríklad školenia určené pre zlepšenie tvorby vizualizácií.

INOVATÍVNOSŤ

Myslíme strategicky a dlhodobo. Inovatívnosť v obchode je pre úspešný obchod nevyhnutná. Zvlášť keď si uvedomíme, že náš sortiment podlieha módnym trendom a vývoju výrobných technológií. Inovatívnosť sa u nás spája s pravidelnosťou. Preto našu produktovú ponuku pravidelne 2x ročne aktualizujeme a vydávame katalógy, ktoré reprezentujú našu aktuálnu ponuku.

Napíšte nám

Naši pracovníci Vám radi poradia a prevedú Vás celým portfóliom tovarov a služieb.

Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA od Google. Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.

Vaša správa bola úspešne odoslaná!

Ďakujeme za Váš záujem. Budeme Vás spätne kontaktovať čo najskôr.