Voda-Kúrenie-Plyn

Kúpeľňa

Veľkoobchod Voda – Kúrenie – Plyn (VO VKP) je jednou časťou firmy K. R. T. pekné kúpeľne, prostredníctvom ktorej zabezpečujeme distribúciu a servis produktov našim klientom v rámci regiónu Liptov. Z pohľadu produktov je naša ponuka cielená na realizáciu kúrenia, rozvodov vody, odpadu a domových prípojok plynu.

Naša distribúcia je neodmysliteľne spojená so špičkovým sprievodným servisom v podobe funkčného produktového manažmentu, silných skladových zásob, v pravidelných dodávkach, potvrdzovaní a plnení termínov dodania a inovatívnosťou v produktovej ponuke. Aby sme mohli naplniť tieto ciele, spájame sa len s tými najlepšími výrobcami, ktorých na slovenskom trhu zastupujeme.

História

1993

Založenie firmy K.R.T. pekné kúpeľne v prenajatých priestoroch bývalej kotolne na periférii Liptovského Hrádku s cieľom maloobchodného predaja.

1998

Presťahovanie firmy do nových priestorov v Liptovskom Mikuláši.

2006

Vybudovanie špecializovaného veľkoobchodu Voda – Kúrenie – Plyn, ktorého ponuku neustále zlepšujeme tak aby dokázal vyhovieť aj najnáročnejším potrebám našich zákazníkov.

2018

Vytvorenie skladových priestorov pre VKP a to vybudovaním novej haly, kde vzniklo viac ako 480 paletových a policových miest na uloženie tovarov.

Naším cieľom vždy bolo aj bude prinášať zákazníkom najlepší servis. Pri plnení tohto cieľa sme cítili potrebu na rozšírenie našej ponuky a to hlavne o tovary potrebné na realizáciu rozvodov vody a odpadov.

Napíšte nám

Naši pracovníci Vám radi poradia a prevedú Vás celým portfóliom tovarov a služieb.

Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA od Google. Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.

Vaša správa bola úspešne odoslaná!

Ďakujeme za Váš záujem. Budeme Vás spätne kontaktovať čo najskôr.