Závesné WC Cleanet Navia

Švajčiarska značka Laufen vo svete kúpeľní predstavuje precíznosť, kvalitu, dizajn a udržateľnosť. Neustále prichádza s niečím novým a zaujímavým a preto teraz upriamte pozornosť na WC, ktoré má integrovanú bidetovú spršku. Nastavíte si na nej 7 rôznych prúdov vody, 7 pozícií trysky a ešte aj 7 rozličných stupňov teploty vody. A toto všetko urobíte v telefóne či tablete cez appku. Z toľkých informácií sa vám zatočila hlava však? Toto sú len niektoré z mnohých výhod, ktoré má závesné WC Cleanet Navia a my v KRT ho radi prinášame k vám, našim zákazníkom. Je to presne ten typ produktu, o ktorom si myslíte že ho nepotrebujete až kým ho nevyskúšate. Potom si už nebudete vedieť predstaviť domácnosť bez bidetového WC.

Vlastnosti a funkcie

Cleanet Navia vyniká v jednoduchosti, údržbovosti, dizajne aj v technológii. Medzi priority pri výbere sanity patrí bezpochyby hygiena a Navia s požiadavkami dnešnej doby určite drží krok. Špeciálna povrchová úprava LCC (Laufen Clean Coat) zabezpečuje vysokú odolnosť voči zašpineniu. Nečistoty, baktérie a vodný kameň poľahky opláchnete vodou. Ďalšími hygienickými „vychytávkami“ sú ľahko odnímateľná doska na sedenie a absencia oplachovacieho okruhu na mise. Výsledkom je hygienický produkt s jednoduchou údržbou. Ovládanie toalety je jednoduché, buď využijete aplikáciu alebo otáčacie tlačidlo zakomponované v tele keramiky. Ovláda sa naozaj veľmi intuitívne. Nesmieme zabudnúť ani na dôležitú vec akou je vzhľad. Spomínané technológie sú zabudované vnútri misy, takže WC má minimalistický a nadčasový dizajn. Vďaka tomu dokonale zapadne do modernej kúpeľne – aj do tej Vašej. Tak čo, však takú toaletu chcete aj vy?

P.S. máme pre vás ešte jeden tip na záver. Kúpte si celý set naraz: misu Cleanet Navia, podomietkový modul a splachovacie tlačidlo. Okrem toho, že budete mať super cenu, dostanete aj tablet ako darček. Do tabletu si potom nainštalujete appku na ovládanie všetkých funkcií.