Kaviareň, ktorá poteší všetky zmysly

Po prehliadke Bojnického hradu či miestnej zoo vás budú bolieť nohy aj celé telo. Preto ako na zavolanie je „čoby dlažbou dohodil“ od tohto klenotu Slovenska kaviareň, v ktorej si oddýchnu všetky zmysly. O ten zrakový sme s hrdosťou prispeli z KRT.

Kaviareň je miestom, ktoré má nabiť energiou. Či už ide o vaše chuťové bunky, príjemný rozhovor s človekom, s ktorým sedíte, príjemné sedenie na dotyk, alebo prostredie, v ktorom oddýchne aj váš zrak. V KRT nikdy nepremeškáme príležitosť prispieť k takejto atmosfére a v Bojniciach sa všetky elementy spojili v jeden vydarený oddychovú kút.

Drobné kamienky, masívny dojem

Keď otvoríte dvere kaviarne, vstúpite do priestoru, v ktorom svetlé drevo v nábytku a dekoráciách pôsobivo a priestranne ladí s jemne sivým odtieňom obkladov a dlažieb. V nich zachytíte kresbu drobných kamienkov. Toto spojenie dáva vyniknúť pastelovým farbám a tvorí tak dojem miesta plného energie, kde sa chcete zhlboka nadýchnuť, vydýchnuť a oddýchnuť. Hrejivý dojem vás naladí na skvelú kávu, cappuccino, či niečo dobré z koktailového baru, ktorý, mimochodom, táto kaviareň má aj v prenosnej verzii a vie tak prísť na akúkoľvek akciu dodať je doslova šťavu.

Viac než len pôsobivý povrch

Prvý aj pretrvávajúci dojem je dôležitý, ak chcete opakovane prilákať zákazníkov do svojej prevádzky. Čoraz viac firiem, reštaurácií, kaviarní a obchodov si dáva záležať na vzhľade miestností, ktoré by mali spĺňať koncept wellbeingu. Majitelia prevádzok však pri výbere vhodných materiálov musia zapojiť nielen cit, ale aj rozum. Najmä ak sa jedná o gastronomické prevádzky. Časté používanie a chodenie po podlahách, náročnosť znášať vodu, teplo, špinu, roztopenú posypovú soľ v zime – to sú náročné podmienky na to, aby podlahy boli vždy čisté a hygienické. Musia zostať odolné tak proti mikróbom, ako i proti fľakom a nečistote, ktorá sa v každej bežnej kaviarni vyskytuje na dennom poriadku. Preto je dobré sa poradiť s tými, ktorí už takéto podlahy vyberali do desiatok projektov po celom Slovensku – dizajnérov z KRT. Tak dostanete podlahu, ktorá je odolná voči mechanickému aj chemickému zaťaženiu, ľahko sa čistí, aj po rokoch používania vyzerá ako nová a stále teší návštevníkov, ktorí váš biznis navštívia.

Kompletné podlahy, obklady a sanita pre gastroprevádzky

KRT, to je viac, než pekné kúpeľne a kuchyne v domovoch. Sú to aj náročné obchodné a gastronomické prevádzky, ktoré vybavujeme odolnou, vysoko funkčnou a pritom estetickou sanitou a k tomu dodávame dlažby a obklady, na ktoré sa dobre pozerá a s ktorými sa dobre robí. Kaviarnička pod Bojnickým zámkom je toho najlepším dôkazom a tak, keď sa tam vyberiete na výlet, určite toto malebné miesto neobíďte. Vaše zmysly si prídu na svoje.