Keď vás TRI VODY privítajú doma

Až najbližšie pôjdete smerom do Jasnej, tesne predtým, než vás objíme hlboký les Demänovskej doliny, sa pozrite doľava do kopca. Nadčasový dizajn sa tu spojil s modernými technickými riešeniami v projekte TRI VODY. Liptáci len môžu závidieť, že sa im neoplatí pre toľkú blízkosť prísť sa sem ubytovať. Tak aspoň poďte nazrieť dovnútra.

Prvá vec, ktorá vás na týchto domoch zaujme, je spojenie so zemou. Chalety zapustené do svahu akoby vyvierajú z čistej prírody Demänovskej doliny. Preslávená rieka Demänovka preteká pred vašimi očami a vy si v tomto upokojujúcom prostredí môžete naliať pohár chutnej čistej vody priamo z vodovodného kohútika, dopriať si sprchu po relaxačnej saune, či vychutnať kávu na terase pred apartmánom. Do takýchto projektov sa v KRT zapájame najradšej. Naši dizajnéri sa vcítia do pozície hosťa a vďaka tomu dokážu ich riešenia citlivo a vkusne splynúť s ostatnými architektonickými a dizajnérskymi prvkami.

Umenie zladenia sa

Možno sa to stalo aj vám: Ste na dovolenke a keď otvoríte dvere kúpeľne, akoby ste boli niekde inde. Niekde, kde nemáte byť. To sa stáva, keď sa kúpeľňoví dizajnéri nedokážu vcítiť do myšlienky architekta a tvrdohlavo presadzujú vlastnú predstavu. V KRT máme za dlhé roky spolupráce s developermi osvedčený spôsob práce a k tomu spoľahlivých, kreatívnych ľudí. A výsledkom je, že všetko do seba zapadá, prelína sa a váš vnútorný pokoj z dizajnu nič nenarušuje. Presne toto pocítite v projekte TRI VODY. Napriek tomu, že chalety a apartmány tu sú odlišné, kúpeľne, sanita, obklady aj dlažby vždy ladia s celkovým priestorom.

Dizajn ako spôsob navodenia atmosféry

TRI VODY majú v ponuke desať rôznych typov ubytovaní. To vyžadovalo dodávateľa sanity, obkladov a dlažby so skutočne širokým výberom. Najmä, keď si investor potrpel na prvotriednu kvalitu, renomované značky a k tomu na ekologický prístup s použitím prvkov Smart home. Preto jeho kroky viedli do KRT. A my sme za to vďační. Náročné a kvalitné developerské projekty sú našou špecialitou.

Spoločným cieľom bolo, aby vám interiérový dizajn ladil s výberom ubytovania a navodil očakávanú atmosféru. V Chalete wellness zažijete prírodné elementy na vlastnej koži, keď z útulnej, drevenej, horúcej sauny vyjdete do ľadovej sprchy s veľkoformátovými dlažbami a prostredím surového betónu. V Chalete premium aj Apartmánoch 2+ na vás naopak dýchne zamatovo mäkký dojem tmavohnedých obkladov, podsvietené okrúhle zrkadlo a štýlová keramika umývadla či vane. Nechýba ani štýlový sušiaci rebrík na uteráky, vďaka ktorému budete mať miestnosť, aj uteráky vždy príjemne teplé. Moderné veľkoformátové obklady zas prinášajú prírodný kameň do kúpeľne Apartmánov 4+. Trvanlivé a odolné dlažby zas nájdete na terasách apartmánov, ale aj na podlahe novo otvoreného Bistra u medveďov, ktoré dopĺňa kvalitné služby tohto rezortu.

Praktické riešenia, ktoré oceňujú developeri

Pri projektoch rekreačných nehnuteľností je to vždy o tom dokázať zapôsobiť na emócie klienta a zároveň na rozum developera. Kým „wow“ efekt nepochybne z úst návštevníkov poteší každého majiteľa, developer musí uvažovať o návratnosti a dlhodobom fungovaní svojej veľkej investície. Preto pekné riešenia musia mať veľmi dlhú životnosť a čo najjednoduchšiu údržbu. Tieto veci, zvyčajne skryté oku návštevníka, sú alfou a omegou spokojnosti toho, kto investuje peniaze. Bez ohľadu na to, ako dobre veci vyzerajú, musia vždy fungovať na jednotku. Developer projektu TRI VODY si to uvedomuje a tak si inštalačné materiály,  kanalizačné a vodovodné potrubia, tvarovky a materiál na rozvod podlahového kúrenia objednal z oddelenia voda-kúrenie-plyn v KRT.

S materiálmi od KRT potom viete, že môžete dať svojmu rezortu sebaisto slogan, ktorý si stojí za svojím: Vitajte doma!