Keď vizualizácia ladí s realitou

Jeden z kľúčových momentov pri výstavbe domu je ten, kedy sa naň prestanete pozerať ako na stavbu a začnete sa naň pozerať ako na domov. Je to moment, kedy na scénu vstupuje KRT a od zhmotnenia predstáv do vizualizácie až do spokojného úsmevu nad realitou sme v tom s vami.

Dom ako stvorený na francúzske pobrežie, pokojný vidiek, kam zapadne jeho vintage nádych, hoci je úplne nový. Odcestovať do krajiny galského kohúta však nemusíte – takýto dom nájdete aj na Slovensku. Jeho majitelia dokončili hrubú stavbu a v momente, kedy si povedali že je čas zmeniť ju na domov, oslovili KRT v nejednej oblasti – a urobili dobre.

Chcete kúpeľňu, odnesiete si aj kuchyňu

Vytvoriť prímorský vidiecky štýl v dome je vec citlivého vkusu. Pokiaľ to preženiete, je z toho gýč. Ak to podceníte, je to dizajnérsky chaos. Našťastie sa rukami našich kreatívcov premlelo už veľa vizualizácií a tak po návšteve klientov presne vedeli, ako na to. Zadanie bolo jasné: nadizajnovať a vybrať materiály na obe kúpeľne, ako i dlažby do celého domu. Čo však majitelia netušili bolo, že si u nás vyberú aj kuchyňu. Milo prekvapení touto možnosťou súhlasili a dvaja predajcovia, aj kolegyňa dizajnérka sa tak pustili do práce.

Extra kilometer od KRT

V KRT pre vás vždy radi takpovediac odbehneme o kilometer navyše a tak sme na pokládku dlažby v kúpeľniach i celom dome odporučili aj šikovného majstra, s ktorým máme dlhoročné skúsenosti. A podľa očakávania odviedol majstrovskú prácu.

Dve kúpeľne, jedna kuchyňa, jedinečný dom

Rozdiel v dome pred a po zapojení KRT je obrovský. Prišli sme na stavbu a po nás už je domov. V celom dome sú položené nové dlažby, v kúpeľniach pribudli aj obklady a sanita. V kuchyni ladenej do vintage štýlu pribudla kompletná kuchynská linka vrátane kuchynských spotrebičov. Keď sa dnes majitelia domu postavia pred jednu zo svojich kúpeľní či kuchyňu, dajú pred seba vytlačenú vizualizáciu z KRT a papier zložia, nevidia žiadnu zmenu. Všetko je tak, ako vizualizácia sľubovala, tak, ako v KRT radi dodávame našim zákazníkom. Zostáva už len jediné – veľa rokov spokojného a šťastného bývania.

Príďte si aj vy po peknú kúpeľňu a kuchyňu, rezervujte si u nás stretnutie vopred a kolegovia sa budú venovať len Vám 🙂