Vyskladajte si kúpeľňu plnú inovácií!

Stavba či prestavba hotová, obklady a dlažby urobené. Stojíte s rukami vbok vo svojej budúcej kúpeľni a uvažujete, akú sanitárnu keramiku, aký kúpeľňový nábytok, aké batérie tam zapracovať a kde to všetko kúpiť. Máme pre vás skratku – miesto, kde to všetko vybavíte sa volá KRT a značka, s ktorou to urobíte výhodne a inovatívne sa volá JIKA.

Ak firma funguje stabilne na trhu takmer jeden a pol storočia, svedčí to o jej vysokej kvalite. Medzi našimi dodávateľmi nie sú len španielske a talianske firmy. Nášmu srdcu aj cenám bližšia a pritom inovatívna je aj česká značka JIKA. A práve s jej produktmi vyplníte celú svoju kúpeľňu zariadením, ktoré budete používať každý deň po celé desiatky rokov.

Zľava na MIO%

Ak ste za jednoduché a praktické riešenie, balzamom na dušu vám bude produktová rada MIO, z ktorej si vyskladáte celú kúpeľňu – od umývadiel cez závesné WC (dokonca i podomietkové sety) a taktiež kúpeľňový nábytok. Oceníte skrinky pod umývadlo, ktoré sú vďaka systému push to open bez úchytiek a plnovýsuvné pojazdy budete mať nainštalované aj s dojazdom a brzdou. A ak vám príde biely kúpeľňový nábytok príliš sterilný a neosobný, môžete si do kúpeľne priniesť kus prírody vďaka drevenému prevedeniu MIO skriniek. S aktuálnou zľavou v KRT na produkty MIO, vo výške 10%, vám naviac zostanú financie na splnenie si ďalších snov o dokonalej kúpeľni.

S pákou v štartovacej polohe

S JIKA máte skvelé ceny aj bez dodatočných zliav, no rozumný človek pozerá nielen na obstarávaciu cenu, ale aj cenu, ktorú bude musieť zaplatiť počas dlhých rokov fungovania kúpeľne. Vtedy uvažujete nielen nad spotrebou teplej vody, ale aj nad spotrebou vody ako takej. To prvé vám zabezpečí funkcia COLD START. V čom spočíva? Keď sa pozriete na vodovodnú batériu, pravdepodobne ju máte otočenú niekde „na stred“. No ruky si častokrát len krátko opláchneme a za tú krátku dobu nemá studená voda odtiecť. Pritom platíme, akoby sme sa umývali v teplej vode. Funkcia COLD START vám v stredovej štartovacej polohe vodovodnej batérie dodá studenú vodu a až otočením doľava začne tiecť teplá. Možno to bude znieť prekvapivo, ale takto dokážete ušetriť až 45% energie v porovnaní s bežnou batériou. Keď k tomu pridáte fakt, že JIKA batérie sú štandardne vybavené perlátorom – prevzdušňovačom prúdu vody, ktorý zanecháva dojem rovnakého množstva vody – no, vody skutočne začnete míňať omnoho menej. Na dizajne však šetriť nemusíte. Okrem chrómových si môžete vodovodné batérie JIKA zaobstarať aj v štýlovom čiernom prevedení.

KOMBInácia, ktorá vás nestojí nič navyše

Hoci je technológia WC bez klasických záhybov pre distribúciu vody, takzvaná rimless technológia, na trhu už dlhšie, stále sa radí medzi novinky a inovácie, ktoré v domácnostiach nie sú štandardom. Zmyslom špeciálnej konštrukcie je ešte lepšia hygiena WC, ktorý je svojim dizajnom zbavený okraja, kde sa najviac akumulujú nečistoty. Rovnomerný oplach misy vo WC mise KOMBI v rámci série Lyra Plus Viva je dnes vďaka JIKA a KRT už len otázkou, či túto novú technológiu prijmete. Tento produkt totiž teraz ponúkame s technológiou rimless za rovnakú cenu, ako bez nej.

Stačí jediná návšteva jednej z našich predajní – v Liptovskom Mikuláši, v Banskej Bystrici či Brezne – a máte svoju kúpeľňu JIKA vyriešenú „na kompletku“, s inováciami, výhodnými zľavami a technológiami budúcnosti – všetko v jednom.