Malé detaily, ktoré v kúpeľni urobia veľký rozdiel

Kúpeľňa by mala byť miestom oddychu a pohodlia. No, povedzme si úprimne, nie vždy, najmä po rannom zhone, to tak vyzerá. V tejto miestnosti si pritom môžete každodenné fungovanie uľahčiť. Chce to len zvoliť tie správne doplnky, ktoré ju urobia praktickou, nepreplnenou a dizajnovou. A kam je lepšie sa za týmito atribútmi vybrať, ak nie do Škandinávie.

Dlažby, obklady a sanita robia kúpeľňu peknou a funkčnou, no až doplnky ju urobia praktickou. Hoci nie každý sa pri dizajnovaní kúpeľne zameria aj na doplnky, práve tie vedia byť malými detailmi, ktoré urobia veľký efekt. Ich výhodou je, že pri dnešnom širokom výbere môžete dať kúpeľni svoj osobitý štýl.

Smedbo – líder v Škandinávii

V K.R.T. dlhodobo testujeme, overujeme a dôsledne hľadíme na výber našich preferovaných dodávateľov. Za žiadnych okolností totiž nechceme stratiť dôveru vás, našich zákazníkov. V portfóliu dodávateľov sa dlhodobo nachádza aj firma Smedbo, pochádzajúca z juhozápadného pobrežia Švédska. Základy tavenia mosadze tu vznikli už v roku 1607 a za pol tisícročia zbierania skúseností sa im skutočne nedá odoprieť kvalita, prepracovanosť a vkus. Dôkazom kvality je fakt, že dodnes platí na väčšinu produktov Smedbo 10 ročná záruka. Výnimku tvoria len vešiaky na uteráky a kozmetické zrkadlá, na ktoré je záruka „len“ 5 rokov. Značka Smedbo bola založená v roku 1967, v čase, kedy kúpeľňa neznamenala nič iné, ako plnenie funkčnosti na čo najmenšom priestore. Aj táto značka sa tak zaslúžila o preslávený škandinávsky minimalizmus v interiérovom dizajne.

Dom, domov a vzdušnosť

Prečo sú vhodne vybrané doplnky v kúpeľni dôležité? V kúpeľni smeruje náš pohľad najčastejšie tam, kam smerujú naše ruky: natiahnete sa po uteráku, mydle, či toaletnom papieri a prirodzene sem smeruje aj zrak. Aj preto Smedbo vytvorilo tri rady produktov, z ktorých si určite vyberiete tie, ktoré dokonalo zapasujú k vášmu štýlu. HOME, HOUSE a AIR sú tri rady, ktoré majú jedno spoločné: podľa zvolenej farby a povrchovej úpravy dokážu dokonale splynúť s vašou kúpeľňou, alebo vyzdvihnúť kontrast svojského interiérového dizajnu. Séria AIR ponúka vzdušnosť v leštenom chróme. Séria HOME je v ponuke v leštenom a matnom chróme. Tie ponúka aj séria HOUSE a k tomu je ešte v troch farebných prevedeniach: leštená mosadz, čierna a biela. Práve matná biela je najnovším prírastkom v ponuke tejto série.

Aké kúpeľňové doplnky si môžete vybrať

Vybrať si tak spoločne s vašim predajcom K.R.T. môžete z držiakov, háčikov, kruhov a vešiakov na uteráky, držiakov toaletného papiera, či toaletných kief a náhradných držiakov toaletného papiera. K tomu nesmú chýbať poličky k zrkadlu, sprchové košíky, koše, držiaky na poháre, či fény.

Praktickí Švédi mysleli na to, aby ste k týmto samozrejmostiam mohli doplniť aj také doplnky ako sprchové stierky, zahrievače uterákov, sprchové stoličky. A ako zástancovia dlhovekosti produktov, nájdete u nich v ponuke aj náhradné diely doplnkov v prípade, že do kúpeľňového života zasiahne neplánovaná udalosť a bude nutné poškodené sklenené, či porcelánové doplnky vymeniť.

Vezmite si kúpeľňu so sebou

Je tu ešte jedna milá maličkosť, ktorou Smedbo vyniká nad ostatnými. Kozmetické zrkadlá sú stálou súčasťou ponuky doplnkov Smedbo – či už voľne stojace, alebo namontovateľné na stenu. V matnej čiernej a bielej farbe však táto značka ponúka aj cestovné kozmetické zrkadlo. Praktickosť vašej kúpeľne si tak môže každá žena zobrať vždy so sebou. Otváracie kozmetické zrkadlo s priemerom 12 cm ponúka sedemnásobné zväčšenie na jednej strane a bežné zrkadlo na druhej. Pri jeho otvorení sa vám automaticky zapne LED svietidlo, ktoré môžete dobíjať cez USB port.

3d rendering of empty room and white tile floor clean condition for background.

Umenie správnej voľby doplnkov

Pokiaľ máte estetické cítenie a v interiérovom dizajne dokážete zanechať svoj tvorivý rukopis, v katalógoch Smedbo si nájdete svoje. Pokiaľ je však pre vás veľký výber možností záťažou, príďte k nám do predajní K.R.T.. Spoločne navrhneme kúpeľňu podľa vašich predstáv a ešte pred realizáciou budete mať k dispozícii vizualizáciu vrátane doplnkov.