Projekt Hillside Kubínska Hoľa

Krásna príroda, atraktívne prostredie a nekompromisne poctivé prevedenie. Toto sú základné parametre našej aktuálnej spolupráce na projekte Hillside Kubínska Hoľa. Rozmýšľate aj vy ako uchopiť svoj, či už väčší alebo menší projekt? Prečítajte si v našom článku o aktuálnych riešeniach v oblasti nových projektov, inšpirujte sa modernými riešeniami a špičkovou architektúrou.

O projekte

Apartmánový dom Hillside sa práve teraz rodí v populárnom lyžiarskom stredisku Kubínska Hoľa. Pri príprave tohto projektu bol daný jasný cieľ – vytvoriť špičkovú a atraktívnu nehnuteľnosť.

Hovorí sa “lokalita, lokalita, lokalita”. Je to nepochybne najdôležitejší parameter vplývajúci na hodnotu nehnuteľnosti. Veľmi sa tešíme, lebo Hillside ho napĺňa na 100%. Neuveriteľné výhľady na okolitú prírodu, najmä na Západné Tatry a Chočské vrchy, sa nedajú kúpiť nikde. Stredisko Kubínska Hoľa patrí medzi slovenskú špičku a netreba ho zvlášť predstavovať. Milovníci lyžovania a letných outdoorových aktivít ocenia jeho vynikajúce prírodné podmienky, ideálnu polohu v rámci Slovenska a neustále rastúcu úroveň služieb.

Obklady, dlažby, sanita

Naše projektové oddelenie sa podieľa na dodávke obkladov, dlažieb a sanity, pričom sme sa snažili naplniť do detailu požiadavky investora. Naši projektový manažéri vytvorili svojim výberom materiálov v kúpeľniach prirodzené prepojenie dizajnových obkladov a dlažieb, ktoré doplnili o kvalitné prvky sanity a kúpeľňových doplnkov. Prioritou bolo dodržanie prírodného rázu s dôrazom na začlenenie všetkých prvkov do navrhnutej architektúry a prostredia Kubínskej Hole.

Keďže nám nie sú cudzie netradičné riešenia a razíme filozofiu “dlažby nielen do kúpeľne”, podieľame sme sa aj na dodávke dlažieb v spoločných priestoroch.

Ak vás táto realizácia zaujala, viac  sa dozviete tu: https://www.hillside.sk/

Všetkým budúcim majiteľom tohto jedinečného projektu prajeme veľa nezabudnuteľných zážitkov strávených v čarovnom prostredí Kubínskej Hole. A tešíme sa na ďalšie takéto inšpiratívne a profesionálne projektové spolupráce.