Séria obkladov Soho a Noho a dlažby Manhattan

Kto by to bol povedal, že jedného dňa budeme pri obkladoch a dlažbách siahať po keramike, ktorá je nedokonalá? Tento trend dnes nie je žiadnou novinkou. Potvrdzujú to aj séria obkladov Soho a Noho a dlažby Manhattan.

Keď počujete tieto názvy, hneď viete, že ide o niečo extra.

  • Soho Brick je trendy odvážna novinka, kde lesklý, nedokonalý povrch vo výraznej farbe dodáva interiéru iskrivú eleganciu.
  • Noho Brick je malá ale zato obľúbená séria. Je módnym doplnkom, ktorý dotvára celkový vzhľad interiéru a môžete ňou doplniť hocijaký dizajnový štýl.

Obe série majú toho veľa spoločného: sú glazované, majú rozmer 6×25 cm a hrúbku 9,5 mm a majú rovnaké farebné prevedenia: Black, Blu, Emerald, Ligh Grey, Sage, White, Ivory a Taupe. Rozdiel je hlavne v povrchu: Soho je lesklá keramika, Noho naopak, matná.

Mixujte a kombinujte

Značka Rondine vás vyzýva: Mix & Match – vyberajte podľa svojho vkusu, miešajte farby, tvary a nájdite tú správnu zhodu. Ktorý štýl vás najviac vystihuje? Odvážny, klasický alebo kombinujete tón v tóne? Soho a Noho Brick je pre všetkých. Obe série dopĺňajú dlažby Manhattan – betónový efekt v šiestich farbách a odtieňoch sa skutočne ľahko kombinuje. Vytvorte jemné a elegantné prostredie pomocou svetlých a neutrálnych tónov alebo prineste do miestnosti jas, trend a teplo využitím jasných tónov modrej, terakoty či slonoviny. Inšpirujte sa v galérii nižšie, naberte odvahu a choďte ešte ďalej ako siaha vaša predstavivosť. Vykúzlite u seba doma niečo výnimočné. A nebojte sa, ak si neviete dať rady sami, naši dizajnéri sú tu pre vás.